Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała pokoik dla dziecka. Fanki: zimny, smutny i zagracony [FOTO]

Judyta Wanicka
20.05.2020 12:34
Małgorzata Rozenek urządziła pokój dla dziecka
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek urządziła pokoik dla dziecka. Wnętrze wyposażyła w stylowe meble i dodatki. Żona Radka Majdana oczekuje syna, dlatego zadbała, by wystrój miał nieco chłopięcy charakter. Niestety fankom nie spodobał się pokój dziecka Majdanów. 

Małgorzata Rozenek urządziła pokój dla dziecka. Syn Majdanów ma przyjść na świat na początku czerwca, dlatego "perfekcyjna pani domu" dopina wszystko na ostatni guzik. Gwiazda zadbała, by wyposażenie było nie tylko funkcjonale, ale i stylowe. Na Instagramie można już podziwiać gotowy wystrój pokoiku dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Potomek pary doczekał się luksusów na miarę królewskiego dworu! 

Wyczekiwany chłopczyk jest pierwszym wspólnym dzieckiem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. 48-letni piłkarz dopiero zadebiutuje w roli taty, z kolei dla gospodyni "Projekt Lady" będzie to już trzecia pociecha. Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem gwiazda ma dwóch synów: 14-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza. Podobnie jak starsi chłopcy także i najmłodsze dziecko Małgorzaty Rozenek zostało poczęte metodą in vitro. Prezenterka długo starała się o zajście w ciążę. Zanim się udało, poroniła jedenastotygodniowe bliźnięta.

Małgorzata Rozenek wije gniazdko przed porodem. Pokazała imponujący wystrój mieszkania [FOTO]

Małgorzata Rozenek urządziła pokój dla dziecka

Kilka tygodni przed porodem żonę Radka Majdana dopadł syndrom wicia gniazda. Małgorzata Rozenek zajęła się urządzaniem pokoiku dla dziecka i pieczołowicie komponowała wyprawkę, dobierając wszystko pod kolor. Nie obeszło się przy tym bez pewnych problemów. Wybór odcienia między gołębim szarym a bladym błękitem przyprawiał gwiazdę o ból głowy. Na szczęście mogła liczyć na fachową pomoc stylistów. W efekcie pokój syna Majdanów został dopracowany co do szczegółu.

Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo, ale męsko. Nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona! - napisała Małgorzata Rozenek, prezentując ukończone dzieło. 

Na "royal baby" czeka urocza kołyska w kształcie koszyka, łóżeczko z markową pościelą oraz perfekcyjnie dobrane akcesoria i pluszaki.

Niestety wystrój pomieszczenia rozczarował sporą część fanek. W komentarzach powtarzają się uwagi, że z wnętrza bije szpitalny chłód i smutek, a nadmiar bibelotów sprawia, że pokoik wydaje się przeładowany. 

Stylowo, ale jak dla mnie zbyt biało, trochę jak w szpitalu.

Trochę smutno. 

Bardzo ładny, ale bałabym się tam cokolwiek dotknąć.

Ładnie, ale według mnie trochę nagracone i za dużo niepotrzebnych rzeczy. 

Aż strach tam dziecko położyć, żeby czego nie zabrudzić.

Doświadczone mamy podkreślają, że jasne odcienie tak pieczołowicie wybierane przez Małgorzatę za moment staną się przekleństwem. Do pierwszej ulewki - piszą internautki. 

A wam jak się podoba pokoik dziecka Majdanów? 

Zagłosuj

Podoba ci się pokój syna Majdanów?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw