Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała przystojnego brata. "Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem"

Patrycja Chudolińska
26.05.2020 17:23
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała nowe rodzinne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Uwagę internautów zwrócił przystojny brat gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. "Perfekcyjna" regularnie publikuje nowe zdjęcia i relacje na Instagramie. W ostatnim czasie głośno jest przede wszystkim o jej zbliżającym się porodzie. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan niebawem powitają na świecie swojego pierwszego wspólnego syna.

Z okazji Dnia Matki 2020 Małgorzata Rozenek pochwaliła się nietypowym, rodzinnym zdjęciem. Gwiazda opublikowała fotografię z rodzicami i tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że jest to brat celebrytki. Michał Misha Kostrzewski jest od niej o 5 lat starszy i cieszy się sławą przede wszystkim za granicą - jest tancerzem baletowym i choreografem. Teraz skradł także uwagę polskich fanów Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek wyprawiła synowi niezwykłe urodziny. "Byłam grubą gejszą" [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała brata. Kim jest Michał Misha Kostrzewski?

Małgorzata Rozenek opublikowała rodzinne zdjęcie, aby złożyć życzenia ukochanej mamie. Gwiazda nie spodziewała się, że to stojący z tyłu brat skradnie całe show.

- Brat to niezłe ciacho!

- Zazdroszczę rodzinki. Zwłaszcza... brata.

- Wow! To pani brat? Co za przystojniak - pisali fani w komentarzach.

Małgorzata Rozenek wykorzystała zainteresowanie fanów i opublikowała kolejne zdjęcia, tym razem samego brata. W opisie pod fotografią porównała go do znanego aktora Toma Cruise'a.

- Połączenie Toma Cruise'a z młodym Melem Gibsonem. Niektórzy doszukują się też podobieństwa do Brada Pitta. Dla mnie to po prostu Misha, mój brat. Oczy mamy te same. Tak mnie dzisiaj wzięło na rodzinne wspominki - napisała.

Fanki Małgosi Rozenek żałują, że Misha nie ma własnego profilu w mediach społecznościowych. Ich zdaniem mógłby liczyć na całkiem spore grono obserwatorek. W komentarzach apelują do gwiazdy, by ta częściej publikowała zdjęcia swojego brata.

RadioZET.pl/PCh