Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała rodziców, ale to synowie skradli zdjęcie. "Ktoś dzieci w nocy podmienił" [FOTO]

Judyta Wanicka
18.05.2020 19:24
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała rodzinne zdjęcia. Widać na nich mamę i tatę "perfekcyjnej pani domu", a także podrośniętych synów. Szczególnie Stanisław i Tadeusz Rozenkowie zwrócili uwagę internautów. Chłopcy w ostatnim czasie bardzo zmężnieli. 

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia, na których widać jej rodziców, męża i dwóch synów. Rodzina 42-letniej prowadzącej "Projekt Lady" za moment się powiększy. Na początku czerwca na świat przyjdzie pierwsze dziecko Radosława Majdana. Wiadomo już, że będzie to syn. Imię nie jest na razie znane, ale Małgorzata zapewnia, że będzie równie szlachetne jak imiona jej dwóch starszych synów. 

Stanisław i Tadeusz są owocami małżeństwa Małgorzaty Rozenek z aktorem Jackiem Rozenkiem. Dzisiaj obaj są nastolatkami - Staś ma 14 lat, a Tadziu w maju skończył 10. Obaj są bardzo podobni do ojca, ale nie trudno dostrzec pewne cechy odziedziczone po pięknej mamie. Chłopacy rosną w niebywałym tempie. Gdy ostatnio Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia z rodzinnego weekendu, fani nie mogli uwierzyć, że jej pociechy już tak zmężniały. 

Małgorzata Rozenek wije gniazdko przed porodem. Pokazała imponujący wystój mieszkania [FOTO]

Małgorzata Rozenek pokazała mamę, tatę i synów 

W weekend Majdanowie razem z synami wpadli w odwiedziny do rodziców Małgorzaty. Zdjęcia z wizyty naturalnie pojawiły się na Instagramie. Fani Gosi i Radka mili rzadką okazję zobaczyć, jak wyglądają rodzice Małgorzaty Rozenek - Zofia i Stanisław Kostrzewscy. To im gwiazda telewizji zawdzięcza wspaniałe dzieciństwo i nienaganne wykształcenie. Jej tata jest bowiem znanym ekonomistą, byłym wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i głównym doradcą gospodarczym prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Dzięki staraniom mamy Małgorzata i jej brat skończyli szkołę baletową. Brat gwiazdy, Michał Kostrzewski, jest znanym tancerzem baletowym we Francji.

Uwaga internautów skupiła się jednak na synach Małgorzaty Rozenek. Trudno się temu dziwić, ponieważ Staś i Tadziu ostatnio bardzo wyrośli.

Wow, nie wiem dlaczego myślałam, że to jeszcze maluchy - piszą zaskoczone fanki. 

Ooo, przecież synowie tak nagle z dzidzi zrobili się młodzieżą. Kiedy??? Niesamowite!

Ktoś dzieci w nocy podmienił na nastolatki. Jak te dzieci nam rosną! - nie mogli nadziwić się followersi Małgorzaty.

Rzeczywiście, chłopcy jeszcze rok temu o tej porze wyglądali na słodkich urwisów. Obecnie to już przystojni młodzi mężczyźni.

Chłopcy jeszcze do niedawna wyglądali tak.

Zagłosuj

Dziecko po czterdziestce to dobry pomysł?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw