Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała rozczulające zdjęcia Henia. Sesja robi furorę na Instagramie

15.06.2020 08:37
Małgorzata Rozenek pokazała syna Henryka
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała kolejne zdjęcia syna Henryka. Maluch został sfotografowany ze starszymi braćmi oraz śpiącą Małgorzatą. Sesja w kilka godzin zebrała imponującą liczbę polubień. 

Małgorzata Rozenek po raz trzeci została mamą. 10 czerwca przyszedł na świat syn Radosława Majdana, który otrzymał imię Henryk. Jest to pierwsze dziecko 48-letniego piłkarza i zarazem pierwsze wspólne dziecko z małżeństwa z "Perfekcyjną panią domu". W dzień narodzin dumny tata zamieściła pierwsze zdjęcie Henia na Instagramie i zdradził, że chłopiec przyszedł na świat o godzinie 6:35, ważąc 3900 g i mierząc 58 cm. Poród  odbył się w popularnej wśród celebrytów klinice na Wilanowie.   

Zdjęcia nowo narodzonego syna Majdanów można od kilku dni podziwiać na Instagramie. Małgorzata Rozenek regularnie zamieszcza fotografie dziecka, pokazując przy tym jego twarz. Gwiazda czuje się dobrze, choć nie ukrywa, że połóg i opieka nad noworodkiem trochę dają jej w kość. W najnowszym poście żona Radka Majdana opowiedziała o swoim samopoczuciu i zamieściła nową sesję Henia. Zdjęcia śpiącego malca z braćmi wywołały zachwyt wśród obserwatorów gwiazdy. 

Radosłwa Majdan świętował narodziny syna. Pokazał zdjęcia z hucznej imprezy [FOTO]

Małgorzata Rozenek opublikowała nowe zdjęcia syna Henryka 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku dni cieszą się obecnością długo wyczekiwanego syna. Narodziny malca to także wielkie wydarzenie w życiu starszych dzieci Małgorzaty - 14-letniego Tadeusza i 10-letniego Stanisława, owoców związku gwiazdy z aktorem Jackiem Rozenkiem. Chłopcy powoli przygotowują się do przejęcia obowiązków starszych braci. Tymczasem pojawili się w pierwszej sesji z małym Heniem. Małgorzata Rozenek zamieściła urocze zdjęcia synów oraz fotografię, na której widać, jak śpi obok Henia razem z psem George'em. Jak na pojawienie się nowego członka rodziny zareagowali jej synowie i gromadka ukochanych buldożków? 

Pierwsze dni w domu to zawsze wielka rewolucja. Jak rodziłam swoje pierwsze dziecko to usłyszałam jedną z najlepszych rad, jaką młoda mama może dostać: „jedz kiedy możesz, śpij kiedy jest okazja” i tak, też robię te pierwsze dni w ogóle są trudne: cały porządek dnia się sypie, noc nie wygląda już tak dobrze jak kiedyś. A kobieta w połogu... Zresztą wszystkie mamy wiedzą, o czym mówię. Za to chłopcy szczęśliwi trudno im uwierzyć, że kiedyś też byli tacy malutcy #pannyprosie mocno podekscytowane a #georgiomajdani spokojny i dostojny jak zawsze. Powiększa nam się ten #gangmajdana. Zresztą sam Pan Majdan puchnie z dumy i radości, a najlepiej na tym wszystkim wychodzi #dzidziuśmajdanaHenio śpi kiedy chce, je kiedy chce i wszystko kręci się wokół niego i wyraźnie mu to pasuje - wyznała Małgorzata Rozenek. 

Sesja Henia ze starszymi braćmi podbiła serca fanów. W ciągu kilkunastu godzin zebrała imponującą liczbę polubień i komentarzy. 

Posłuchaj podcastu