Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała stare zdjęcia synów. Tadeusz to niemal sobowtór księcia George'a [ZDJĘCIE]

Judyta Wanicka
26.03.2020 15:38
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia Stasia i Tadzia, gdy byli jeszcze małymi chłopcami. Gwiazda z dumą porównała Tadeusza do najstarszego syna Kate i Williama. Trudno się z nią nie zgodzić, bo Tadziu do złudzenia przypomina księcia George'a. 

Małgorzata Rozenek wzięła udział w internetowej zabawie i opublikowała stare zdjęcia swoich synów. Stanisław i Tadeusz są owocami małżeństwa gwiazdy z aktorem Jackiem Rozenkiem. Dzisiaj obaj są nastolatkami - Staś ma 14 lat, a Tadziu w maju skończy 10. Młodszy syn coraz bardziej upodabnia się do taty, ale okazuje się, że kilka lat temu można go było pomylić z synem brytyjskiej pary książęcej.

Małgorzata Rozenek porównała syna do księcia George'a

Małgorzata Rozenek wróciła wspomnieniami do sesji Stasia i Tadzia sprzed kilku lat. Chłopcy pozują w jednakowych białych strojach i podobnych fryzurach. Uwagę kradnie jednak młodszy Tadeusz. Chłopiec wygląda na zdjęciu jak książę George Windsor.

Młodszy na drugim zdjęciu wygląda jak książę George - zgodziły się fanki. 

Małgorzata Rozenek uznała, że syn faktycznie przypomina brytyjskiego następcę tronu, bo w kolejnym poście zestawiła zdjęcia Tadzia i George'a.

Coś w tym jest - napisała z dumą. 

Zagłosuj

Dostrzegasz podobieństwo między synem Małgorzaty Rozenek a księciem George'em?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw