Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała twarz Henia. Fani nie mają wątpliwości: "Cały Radziu" [FOTO]

06.07.2020 19:47
Małgorzata Rozenek z synem Henrykiem
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henryka. Syn Majdanów po raz pierwszy spojrzał w obiektyw. Fani nie mogli się powstrzymać od komentarzy. Teraz już wiadomo, do kogo najbardziej podobny jest synek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. 

Małgorzata Rozenek i Radosława Majdan miesiąc temu zostali rodzicami. Dokładnie 10 czerwca przyszedł na świat Henryk Majdan. Chłopiec jest pierwszym wspólnym dzieckiem prowadzącej "Projekt Lady" i byłego bramkarza. Podobnie jak starsi synowie Małgorzaty Rozenek Henio został poczęty metodą in vitro. Malec urodził się zdrowy i silny, co z dumą obwieścił na Instagramie Radosław Majdan. - To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Dzisiaj o godzinie 6:35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 g i 58 cm. Snuję już co do niego plany treningowe - wyznał. 

Od czasu pierwszej sesji z porodówki zdjęcia Henia regularnie pojawiają się na profilach jego rodziców. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan fotografują syna bez zasłaniania twarzy. Fani mieli okazję zobaczyć malucha w sesji z braćmi i podczas pierwszych spacerów. Małgorzata Rozenek również zdążyła się zaprezentować internautom w pełnej krasie. Gwiazda odsłoniła pociążowe ciało w stroju kąpielowym. Wróciła także do pracy na planie "Projektu Lady".

Jacek Rozenek poznał Henia Majdana. "Wszystko układa się cudownie"

Małgorzata Rozenek pokazała nowe zdjęcia Henia 

Ostatnio Radosław Majdan dumnie ogłosił, że Henio jest jest jego wierną kopią, szczególnie gdy się złości. - A kiedy się uśmiecha to cała mama - stwierdził. Fani przyznali mu rację, ale dopiero na najnowszych zdjęciach widać, jak bardzo chłopczyk wdał się w ojca. Małgorzata Rozenek opublikowała pierwsze zdjęcia Henia, na których malec patrzy w obiektyw. 

A kuku! Sprawca całego zamieszania: Henryk Waleczny #dzidziuśmajdana. On dobrze wie, że dzień bez Henia - dniem straconym. Nie mogę przestać się nim zachwycać. W końcu to wersja limitowana. Droga w produkcji i wyciągnięta spod lady. Ma się te znajomości! (dla internautów bez poczucia humoru: to żart) - napisała gwiazda "Projekt Lady".

Zdjęcia niespełna miesięcznego Henia Majdana rozmiękczyły serca internautów. W komentarzach podkreślano, że niemowlak jest łudząco podobny do Radosława Majdana. 

Cały Radziu! 

Ale tatusiowy. Dużo zdrówka! 

Mina po Tatusiu. Heniu do schrupania Pani Gosiu - piszą zachwycone fanki. 

Posłuchaj podcastu