Zamknij

Małgorzata Rozenek udekorowała dom na święta. Fani zachwyceni [FOTO]

Maciej Friedrich
11.12.2019 14:40
Małgorzata Rozenek udekorowała dom na święta. Fani zachwyceni [FOTO]
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek najwyraźniej uległa świątecznemu nastrojowi. Gwiazda "Projektu Lady" już teraz udekorowała swój dom, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Fani celebrytki nie kryli zachwytu nad jej gustem.

Małgorzata Rozenek-Majdan to dla wielu kobiet wzór do naśladowania. Celebrytka i osobowość telewizyjna znana widzom między innymi z programów "Perfekcyjna pani domu" i "Projekt Lady" jest niezwykle popularna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. Stylizacje gwiazdy i wystrój jej domu bardzo często jest inspiracją dla internautek.

"Perfekcyjna" dała się ponieść świątecznemu nastrojowi zbliżającego się Bożego Narodzenia. Już teraz zdecydowała się przystroić swój dom świątecznymi ozdobami i wprowadzić do niego gwiazdkowy klimat. Efektem swojej pracy podzieliła się z fanami na Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała świąteczne dekoracje. Tak przystroiła dom

We wtorek 10 grudnia na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie pojawiły się zdjęcia choinki i przystrojonego domu. Gwiazda nie ukrywa, że lubi świąteczny klimat. Widać to wyraźnie po ilości klimatycznych ozdób. Renifery, kokardy i Mikołaje wprost opanowały dom Majdanów.

- Jest pięknie. Magicznie, świątecznie, kocham ten czas - napisała pod zdjęciem Małgorzata.

Fani nie kryli zachwytu nad gustem Rozenek-Majdan. Post ze zdjęciami polubiło ponad 56 tysięcy internautów, którzy komplementowali wystrój i dopytywali, gdzie można zdobyć tak piękne ozdoby.

 Małgorzata Rozenek szczerze o kolejnej ciąży. Wzruszające wyznanie gwiazdy

- Piękna, pierwszy raz widzę taka cudowną żywą choinkę.

- U pani zawsze pięknie i klimatycznie pani Małgosiu.

- Cudowne dekoracje. Uwielbiam taki wystrój, klasyka - czytamy.

A jak wam podoba się świąteczny dom Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zagłosuj

Podoba ci się świąteczny wystrój domu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF