Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie w masce. Tak chroni się przed koronawirusem

Sylwia Wamej
05.02.2020 20:45
Małgorzata Rozenek
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Małgorzata Rozenek wybrała się razem z Radosławem Majdanem do Nowego Jorku. Ich podróż ma charakter zawodowy. Ciężarna Małgorzata Rozenek pokazała, jak chroni się koronawirusem.  Gwiazda i jej mąż musieli założyć na lotnisku specjalne maseczki z filtrem.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w maskach. Chronią się przed koronawirusem

Małgorzata Rozenek mimo ciąży nie zwalnia tempa. Gwiazda nawet w dość zaawansowanym odmiennym stanie wypełnia obowiązki zawodowe oraz podróżuje. Tym razem wybrała się razem z ukochanym- Radosławem Majdanem do Nowego Jorku. Ich podróż ma charakter zawodowy. Gwiazda i jej mąż w związku panującym koronawirusem, ale tez sezonem grypowym musieli uzbroić się w specjalne maseczki z filtrem. Gwiazda na swoim InstaStories pokazała, jak w nich wyglądają.

"Lecimy do Nowego Jorku. Mamy kilka spraw zawodowych do załatwienia, parę spotkań ważnych. (...) Cieszę się na tę podróż, bo przynajmniej się trochę prześpię" - powiedziała Małgorzata Rozenek. Dodałą też, że założenie maseczek zasugerował im lekarz.

"W związku z szalejącym wirusem, nie tylko koronawirusem, ale w ogóle takim sezonem grypowym,  dostaliśmy od lekarza takie zalecenie, że lepiej, żebyśmy mieli maseczki. No więc je mamy.  Wyglądamy dziwnie - powiedziała Małgorzata. Z kolei Radosław Majdan żartował, że napada na bank. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. Instagram.com/ Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zostanie mamą po raz trzeci

Małgorzata Rozenek w kolejnych filmikach opowiedziała o swoich wrażeniach z Nowego Jorku. Nie zdradziła dokładnie, co jest powodem jej wizyty w Nowym Jorku. Jednak już niedługo gwiazda będzie musiała zwolnić tempo, bowiem niedługo przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Małgorzata jest już mamą synów: Stanisława i Tadeusza, z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW