Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z domowego treningu. Ciążowy brzuszek jest już bardzo duży

Sylwia Wamej
14.04.2020 08:48
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda ostatnio pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, który jest już bardzo duży. Będąc w ciąży, Małgorzata Rozenek nie zapomina o treningu.

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z treningu. Pokazała duży brzuszek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już niedługo powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko - syna. Dla Małgorzaty Rozenek będzie to trzecia pociecha. Para długo starała się o potomka i dzięki metodzie in vitro udało się gwieździe TVN zajść w ciążę. Małgorzata Rozenek chętnie chwali się ciążowymi fotografiami, a ostatnio opublikowała zdjęcie z domowego treningu. Ubrana w dopasowany niebieski kombinezon pochwaliła się dużym, ciążowym brzuszkiem.

"Poćwiczone, choć uczciwiej byłoby napisać: "poruszane"  napisała Małgorzata Rozenek. Fani ochoczo komentowali zdjęcie ciężarnej gwiazdy. "wow, pięknie,  "jak Pani to robi, że już tyle dni w domu, zaawansowana ciąża, a nadal wyglada Pani tak pięknie i świeżo", "pięknie wygląda pani w tej ciąży" - zachwycali się internauci.

Małgorzata Rozenek jest już mamą dwóch synów

Małgorzata Rozenek musi teraz być bardzo ostrożna, w końcu przez pandemię koronawirusa jest bardziej narażona. Gwiazda jest już mamą dwóch synów: Tadeusza i Stanisława, ze związku z Jackiem Rozenkiem. Chłopcy również przyszli na świat dzięki metodzie in vitro.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/Sw