Zamknij

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z kwarantanny: "Dzieciom podoba się coraz mniej"

Sylwia Wamej
16.03.2020 12:35
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek jak większość Polaków została w domu w związku z pandemią koronawirusa. Gwiazda pokazała rodzinne zdjęcie. Gwiazda zdradziła też, jak w całej sytuacji odnajdują się jej synowie.

Małgorzata Rozenek pokazała rodzinne zdjęcie z kwarantanny

Małgorzata Rozenek weekend spędziła w domu z rodziną. Gwiazda jak większość Polaków została w mieszkaniu w związku z pandemią koronawirusa. "Perfekcyjna Pani Domu" zdradziła, jak w całej sytuacji odnajdują się jej synowie: Tadeusz i Stanisław.

"Kwarantanna dzień. Nam podoba się coraz bardziej. Dzieciom coraz mniej  #gangmajdana zachwycony Zdrówka wszystkim nie ma tego złego  #zostańwdomu #zostajewdomu" - napisała Małgorzata Rozenek.

Małgorzata Rozenek niedługo po raz trzeci zostanie mamą

Gwiazda w szczególności powinna teraz dbać o siebie i zostać w domu. Niedługo po raz trzeci przywita na świecie dziecko. Będzie to pierwsze dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Nie jest tajemnicą, że małżeństwo skorzystało z metody in vitro. Syn Rozenek i Majdana przyjdzie na świat na początku czerwca.

Pytałam lekarza o ryzyko dla ciężarnych i powiedział, że największy kłopot jest taki, że kobiecie w ciąży nie można podawać prawie żadnych leków, więc gdyby doszło do zakażenia, to i pomoc dla niej byłaby ograniczona. Trochę to przytłaczające. Kochani Musimy być mądrzy odpowiedzialni, empatyczni. Stosować się do zaleceń służb sanitarnych i państwowych, nie wolno nam lekceważyć zagrożenia ale przede wszystkim musimy też myśleć o innych. Pamiętajmy o seniorach, już niedługo sytuacja się uspokoi, ale jak szybko to nastąpi, w dużej mierze zależy od nas. Nie dajmy się chorobie!” - pisała niedawno gwiazda.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW