Zamknij

Rozenek pokazuje "nagie" pośladki i zaskakuje wyznaniem o synach. Odważnie? [FOTO]

29.09.2020 13:09
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie, na którym pojawia się w bieliźnie odsłaniającej pośladki. Internauci martwią się o dorastających synów gwiazdy. - Są dużo mniej pruderyjni niż niektórzy tu - broni się prowadząca "Projekt Lady". 

Małgorzata Rozenek znowu wywołała kontrowersje. Prowadząca "Projekt Lady" opublikowała na Instagramie śmiałe zdjęcie, na którym pojawia się w koszuli i obcisłym stroju podkreślającym jej pośladki. Niektórzy fani byli przekonani, że gwiazda nie ma na sobie bielizny i choć sama zainteresowana szybko to zdementowała, nie obyło się bez potyczek ze zniesmaczonymi internautami. Prowadzącej "Projekt Lady" zarzucono instagramowy ekshibicjonizm i zapytano ją wprost, czy nie wstydzi się wystawiać roznegliżowanych zdjęć na widok swoich dorastających synów. 

Żona Radosława Majdana wielokrotnie była atakowana za odsłanianie ciała w mediach społecznościowych. Internauci ganili ją za wakacyjne zdjęcia w bikini i topless, które - jak sama przyznawała - robił jej najstarszy syn. W komentarzach regularnie pojawiają się zarzuty, że Rozenek epatuje nagością i zachowuje się bez klasy. Roznegliżowane zdjęcia gwiazdy wydają się być niestosowne w kontekście tego, co próbuje przekazać uczestniczkom programu "Projekt Lady". Niestety kolejne zdjęcie, jakie pojawiło się na jej profilu, zdecydowanie nie pomoże zatrzeć złego wrażenia. 

Rozenek przesadziła z retuszem? Fani komentują "dziwne" zdjęcie Majdanów [FOTO]

Małgorzata Rozenek odsłoniła pośladki na Instagramie 

Prowadząca "Projekt Lady" jeszcze raz postanowiła pochwalić się fanom zgrabnym ciałem. Na Instagramie można podziwiać Małgorzatę Rozenek w samej koszulki i cielistej bieliźnie. Stylizację uzupełniają ciężkie buty oraz modna pleciona fryzura.

Gotowi na podbój świata? #letsdoit - napisała Gosia. 

Choć żona Radka Majdana nie jest tu naga, niektórzy woleli się upewnić, czy faktycznie o czymś nie zapomniała. 

Fajna z pani babeczka, świetna figura, cudowna fotka, piękne buty... Ale czuję się w obowiązku z sympatii (bo jakoś nikt się nie kwapi przy tych och i ach) szepnąć, że zapomniała pani chyba ubrać coś, co zwyczajowo zajmuje miejsce między butami a koszulą - zagadnęła gwiazdę internautka. 

Majtki? Mam na sobie - uspokoiła Rozenek. 

Jak zwykle przy tego typu postach internauci nie mogli odmówić sobie ulubionego zestawu pytań. 

Co się dzieje? Dlaczego piękne kobiety odsłaniają majty? Sablewska, teraz Rozenek. Czemu to ma służyć?

Co to zdjęcie ma nam przekazać? 

Też jestem meeeeega po pani stronie, Małgosiu, ale jednak, hmmm, nie wyobrażam sobie, aby moi nastoletni synowie i ich koledzy widzieli takie moje zdjęcia w sensie "czy aby na pewno nie zapomniała czegoś ubrać" - napisała jedna z obserwatorek. 

Myślę, że moi synowie są dużo mniej pruderyjni niż niektórzy tu. Oni nie szokują się tak łatwo. Nieodmiennie za to dziwi ich ta troska o nich - odparła uszczypliwie Rozenek.

Posłuchaj podcastu