Zamknij

Małgorzata Rozenek poleca kolejny produkt. Internautka: "Pozostał jeszcze tylko papier toaletowy"

01.12.2020 15:50
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek korzysta ze swojej popularności jak może. Co chwila dostaje propozycje współpracy i chętnie z nich korzysta. Internautki jednak co raz częściej wytykają celebrytce, że reklamuje już niemal wszystko."Pozostał jeszcze tylko papier toaletowy"

Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu pozostaje jedną z najbardziej znanych gwiazd polskiego showbiznesu i umiejętnie z rozpoznawalności korzysta, zdobywając kolejne kontrakty. Mając na Instagramie blisko półtora miliona obserwatorów liczyć może na stałe zainteresowanie ze strony producentów odzieży, biżuterii czy kosmetyków. Różne produkty pojawiają się na jej profilu bardzo często, a do rangi symbolicznego już posta marketingowego na profilu Rozenek urósł ten z reklamą podkaszarki spalinowej.

Tym razem Małgorzata Rozenek zachęca internautki do wypróbowania podkładu jednej z marek. Internautki od razu wytknęły jej, że reklamuje już prawie wszystko. Niektóre twierdzą, że ta promocja w wykonaniu "Perfekcyjnej" jest wymuszona i produkt do niej nie pasuje.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek schudła. Fani nie mogą poznać jej na zdjęciu

Małgorzata Rozenek znów skrytykowana przez internautki

W najnowszym poście na Instagramie Rozenek zachęca do wypróbowania jednego z podkładów do twarzy. "Nie ma hamulców. Widzę, że reklamujesz co się da" - stwierdziła jedna z komentujących. Kolejna stwierdza, że "został już chyba tylko papier rumiankowy Regina", co wprost oznacza, że celebrytka tworzy tak dużo postów reklamowych, że reklamowała właściwie wszystko. "Perfekcyjna" weszła z komentującą w dyskusje.

"Jeżeli już tak bardzo wyliczasz mi współpracę, to idź o krok dalej i zrób listę. Nagle się okaże, że nie było ich znowu tak wiele i że są bardzo konsekwentne, a może nawet niektóre z nich to moje marki. Od kiedy przedsiębiorczość to wada?" - pyta Rozenek.

Ale te tłumaczenia nie wystarczą internautkom, które zauważają, że przy takiej liczbie postów o charakterze marketingowym trudno je wszystkie odbierać jako szczere.

"Słaba reklama z tego względu, że niewiarygodna. Lubię Panią, nie byłabym tutaj gdyby tak nie było, ale pod tym względem nie wierzę w to, że majętna osoba używałaby budżetowych podkładów na co dzień".

Z komentarzem tym zgodziły się inne osoby, zauważając także, że jeszcze niedawno Rozenek zachwalała inny produkt o tym samym przeznaczeniu. Do tych komentarzy celebrytka, póki co, się nie odniosła.

RadioZET.pl/AS