Zamknij

Małgorzata Rozenek poleciała na pokaz do Paryża prywatnym samolotem

Redakcja
02.07.2018 15:38
Małgorzata Rozenek poleciała na pokaz do Paryża prywatnym samolotem
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan poza życiem zawodowym prowadzi aktywne życie prywatne. Po koncercie Beyonce wsiadła na pokład prywatnego samolotu i poleciała z mężem do Paryża na pokaz kolekcji Ewy Minge.

Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością potrafi korzystać ze swojej popularności i promować wizerunek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie jest również typem domatorki i poza pracą zawodową znajduje czas na zagraniczne wyjazdy. Niedawno odwiedziła Nowy Jork, a w weekend bawiła się na polskim koncercie Beyonce. Zaraz po nim wsiadła na pokład prywatnego samolotu, by wziąć udział w pokazie kolekcji Ewy Minge w Paryżu.

Prywatny samolot Małgorzaty Rozenek

Luksusowy samolot zabrał Rozenek wraz z mężem, Radosławem Majdanem, ze specjalnego wejścia VIP na lotnisku. Zarówno przed odlotem, jak i będąc na pokładzie, małżeństwo robiło sobie zdjęcia, które następnie umieściło na swoich profilach na Instagramie. Gwiazda nie omieszkała również dodać fotograficznej relacji z pobytu w Paryżu. Na zdjęciach możemy oglądać ją wraz z małżonkiem na tle wieży Eiffla, wśród pięknych paryskich wnętrz, a także w kreacji od samej Ewy Minge.

Co ciekawe, internauci nie komentowali kwestii prywatnego samolotu pary, jak miało to miejsce w przypadku zdjęcia Anny Lewandowskiej. Pojawiły się za to porównania gwiazdy „Ajron Majdan” i „Projektu Lady” do innej celebrytki, Dody.

„Ta Pani mi bardziej przypomina #doda# niż Panią Majdan”.
„Też pomyślałam o tym podobieństwie. Więc skoro więcej osób tak uważa to coś w tym jest”.

Nie zabrakło jednak również entuzjastycznych komentarzy, zarówno w stosunku do wyglądu Rozenek, jak i zamieszczanych przez nią postów. Widać, że celebrytka zebrała wokół siebie grono wiernych fanów.

RadioZET.pl/MF