Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek poleciała na pokaz do Paryża prywatnym samolotem

02.07.2018 15:38

Małgorzata Rozenek-Majdan poza życiem zawodowym prowadzi aktywne życie prywatne. Po koncercie Beyonce wsiadła na pokład prywatnego samolotu i poleciała z mężem do Paryża na pokaz kolekcji Ewy Minge.

Małgorzata Rozenek poleciała na pokaz do Paryża prywatnym samolotem fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością potrafi korzystać ze swojej popularności i promować wizerunek za pośrednictwem mediów społecznościowych. Nie jest również typem domatorki i poza pracą zawodową znajduje czas na zagraniczne wyjazdy. Niedawno odwiedziła Nowy Jork, a w weekend bawiła się na polskim koncercie Beyonce. Zaraz po nim wsiadła na pokład prywatnego samolotu, by wziąć udział w pokazie kolekcji Ewy Minge w Paryżu.

Prywatny samolot Małgorzaty Rozenek

Luksusowy samolot zabrał Rozenek wraz z mężem, Radosławem Majdanem, ze specjalnego wejścia VIP na lotnisku. Zarówno przed odlotem, jak i będąc na pokładzie, małżeństwo robiło sobie zdjęcia, które następnie umieściło na swoich profilach na Instagramie. Gwiazda nie omieszkała również dodać fotograficznej relacji z pobytu w Paryżu. Na zdjęciach możemy oglądać ją wraz z małżonkiem na tle wieży Eiffla, wśród pięknych paryskich wnętrz, a także w kreacji od samej Ewy Minge.

Co ciekawe, internauci nie komentowali kwestii prywatnego samolotu pary, jak miało to miejsce w przypadku zdjęcia Anny Lewandowskiej. Pojawiły się za to porównania gwiazdy „Ajron Majdan” i „Projektu Lady” do innej celebrytki, Dody.

„Ta Pani mi bardziej przypomina #doda# niż Panią Majdan”.
„Też pomyślałam o tym podobieństwie. Więc skoro więcej osób tak uważa to coś w tym jest”.

Nie zabrakło jednak również entuzjastycznych komentarzy, zarówno w stosunku do wyglądu Rozenek, jak i zamieszczanych przez nią postów. Widać, że celebrytka zebrała wokół siebie grono wiernych fanów.

RadioZET.pl/MF

Oceń