Zamknij

Małgorzata Rozenek poprawiła urodę po porodzie? "Usta aż odstają" [FOTO]

30.07.2020 10:37
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek wypełniła usta po porodzie? Internauci dostrzegli zmianę w wyglądzie prowadzącej "Projekt Lady". W komentarzach insynuowano, że żona Radosława Majdana sprawiła sobie nowe wargi. 

Małgorzata Rozenek znowu powiększyła usta? Nowe zdjęcia na jej profilu wywołały poruszenie wśród fanów. Ich zdaniem prowadząca "Projekt Lady" zafundowała sobie kolejny zabieg w salonie medycyny estetycznej.  Dowodem na to mają być pełniejsze i wyraźnie odstające wargi. Choć wydaje się to mało prawdopodobne ze względu na fakt, że gwiazda karmi piersią, część fanów idzie o zakład, że Rozenek znowu powiększyła usta. 

Małgorzata Rozenek niedawno urodziła trzecie dziecko. Dokładnie 10 czerwca przyszedł na świat Henryk Majdan. Chłopiec jest pierwszym wspólnym dzieckiem prezenterki i jej trzeciego męża, Radosława Majdana. Małgorzata Rozenek regularnie dzieli się zdjęciami syna na Instagrame i przy okazji sama pokazuje, jak wygląda jej figura po ciąży. Trzeba przyznać, że wraca do formy w błyskawicznym tempie. Gospodyni "Projekt Lady" wznowiła treningi, ale nie ukrywa, że wspomaga się zabiegami medycyny estetycznej. Ostatnio opublikowała zdjęcia z zabiegu wyszczuplającego brzuch. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie ochrzczą Henia

Małgorzata Rozenek powiększyła usta?

Część internautów jest zdania, że Małgorzata Rozenek poprawiła w gabinecie coś jeszcze. Pod zdjęciami, na których żona Radka Majdana reklamuje stylizację od Łukasza Jemioła, pojawiły się komentarze sugerujące, że gwiazda niedawno wypełniła usta. Internauci zwrócili uwagę na wargi Małgorzaty, które wyraźnie odznaczają się na twarzy.

O świeże usta chyba, bo aż odstają - zwrócił uwagę jednej z komentujących i wywołał dyskusję.

No pewnie, że robi i to ostatnio coś przerysowany efekt przynosi ... Nie zatrzymała się na delikatnej ingerencji, tylko więcej i mocniej.

Na pani miejscu na jakiś czas odpuściłabym sobie zabiegi medycyny estetycznej.

Niestety przesadzony efekt, widać to zwłaszcza po ustach... 

Część fanek stanęła w obronie Rozenek, zwracają uwagę, że taki zabieg nie wchodzi w grę w czasie karmienia piersią. Według znawczyń tematu napęczniałe usta mogą być efektem zmian hormonalnych po ciąży.

Nie są to świeżo zrobione usta. Przy karmieniu piersią takich zabiegów się raczej nie wykonuje, a że odstają to wina ciąży. Woda w organizmie - czytamy w komentarzach. 

Dostrzegacie coś podejrzanego w twarzy Małgosi? 

Posłuchaj podcastu