Zamknij

Małgorzata Rozenek potwierdziła: stara się o dziecko

Redakcja
22.08.2018 12:26
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

To, że Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć razem dziecko, wiadomo od dawna. Celebrytka niejeden raz przyznawała, że z pewnością będą się o wspólne potomstwo starać. Teraz jednak zdradziła, że nadszedł ten moment.

Już od dawna wiadomo, że jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu — Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan — marzą o potomstwie. Dotąd jednak nie było z ich strony żadnych informacji, które potwierdzałyby, że rzeczywiście podejmują ku temu konkretne kroki, choć pojawiały się nawet sugestie, że Rozenek już jest w ciąży. Wynikało to m.in. z faktu, że gwiazda ostatnio nieco przytyła. Oczywiście w plotkach tych nie było prawdy.

Teraz jednak Małgorzata Rozenek wreszcie przyznała, że starają się o dziecko. Powiedziała to nie wprost, jednak nie sposób tak tego nie odczytać. W wypowiedzi dla portalu Kozaczek stwierdziła, że czytanie tych wszystkich sensacji w prasie i internecie nie jest łatwe — a szczególnie dla kobiety, która... stara się o dziecko.

— Uważam, że osoby, które są ze mną na Instagramie, […] chcą się dowiedzieć pewnych rzeczy. […] Nie jest to łatwy temat, szczególnie dla kobiety, która się stara o to, żeby mieć dziecko i szczególnie wtedy, kiedy to nie jest tak strasznie proste — cytuje Kozaczek.

Gwiazda dodała też, że choć wszystkie te artykuły i pytania internautów nie są dla niej łatwe, to jednak rozumie ciekawość.

— Byłabym hipokrytką, gdybym była na to obrażona. Jeżeli ktoś, tak jak ja, dosyć ekspansywnie używa social mediów, to nie może naiwnie sądzić, że jeżeli pokazuje siebie w sukience, to jest ok. I nie można się wtedy obrażać, że ktoś zadaje pytania, które mogą być dosyć prywatne — dodała.

Życzymy Małgorzacie Rozenek-Majdan i Radosławowi Majdanowi powodzenia i wytrwałości.

RadioZET.pl/Kozaczek/SA