Zamknij

Małgorzata Rozenek pozuje w sesji. Fani patrzą na twarz. "Powiększyłaś usta w ciąży?"

Judyta Wanicka
19.02.2020 12:36
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek chciała zainteresować fanów stylizacją, ale mimowolnie uwagę przyciągnęły jej usta. Pulchne wargi zaintrygowały obserwatorów. Czyżby ciężarna gwiazda powiększyła sobie usta?

Małgorzata Rozenek jest w piątym miesiącu ciąży i już w czerwcu urodzi Radosławowi Majdanowi syna. Mimo odmiennego stanu gwiazda cały czas jest aktywna zawodowo. Niedawno wybrała się w dziewięciogodzinny lot do Nowego Jorku, by uczestniczyć w polonijnym balu. Realizuje także kolejny "secret projekt", do którego przeszła radykalną metamorfozę, oraz reklamuje modę na Instagramie. Ostatnio zareklamowała ciążową kolekcję Reserved, ale poza ubraniami uwagę przykuło coś jeszcze.

Małgorzata Rozenek powiększyła usta w ciąży?

Małgorzata Rozenek zamieściła kilka zdjęć z domowej sesji, wśród których pojawiły się zbliżenia na twarz. Fanki doceniły stylizację oraz makijaż gwiazdy, ale negatywnie wypowiedziały się na temat wyglądu jej twarzy. Na celowniku pojawiły się usta, które wyglądały jak świeżo po wypełnieniu.

Te usta niebawem pękną, masakra - czytamy w komentarzach.

Jak dla mnie sam botoks... Mocno niekorzystnie.

Palec w buzi, sztuczne rzęsy, napuchnięte usta i policzki...

Powiększyłaś usta w ciąży czy to efekt makijażu?

Usta Małgorzaty Rozenek rzeczywiście wyglądają pełniej niż zwykle. Mamy jednak nadzieję, że to tylko złudzenie, a gwiazda nie zaryzykowała zdrowia dziecka dla wyglądu. 

Zagłosuj

Podoba ci się Małgorzata Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw