Zamknij

Rozenek pozuje z krwawiącym nosem. Fani grzmią: "Czy to już nie przesada?!" [FOTO]

02.10.2020 19:10
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek pokazała się z zakrwawionym nosem. Gwiazda opublikowała szokujące zdjęcie na Instagramie. Co się stało prowadzącej "Projekt Lady"? 

Małgorzata Rozenek opublikowała drastyczne zajęcie na Instagramie. Prowadząca "Projekt Lady" pokazała się z rozkrwawionym nosem. Zdjęcie poruszyło fanów. Część jednak przeczytała opis i od razu domyśliła się, o co chodzi. W komentarzach momentalnie rozpętała się burza. Żona Radka Majdana oberwała za ciągoty do taniej sensacji i niesamczych żartów. Internauci uznali, że tym razem Rozenek przesadziła.

Gwiazda TVN jest ostatnio bardzo zapracowana. Ciągle pojawia się na sesjach i planach kolejnych "secret projectów", jak lubi je sama nazywać. Niedawno wyszło na jaw, że Małgorzata Rozenek dostała autorski program, w którym pokaże, jak wraca do formy po ciąży. Show ma nosić tytuł "Rozenek cudnie chudnie" i relacjonować metamorfozę gwiazdy. Ponadto gospodyni "Projekt Lady" otrzymała propozycję zagrania w filmie Patryka Vegi. Na razie nie wiadomo, w kogo się wcieli, ale na pewno będzie to coś spektakularnego. Jak wyznała, jej rola wymaga pracochłonnej charakteryzacji, która zajmuje ponad trzy godziny. 

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro skrytykowana. "Gwałci prawa dziecka do intymności"

Małgorzata Rozenek z zakrwawionym nosem na Instagramie 

Nowe zdjęcie na profilu gwiazdy wzbudza kontrowersje. Małgorzata Rozenek pozuje z rozbitym nosem, z którego broczy krew. Opis sugeruje, że doszło do przykrej sytuacji. 

W życiu nie zawsze idzie tak jak trzeba #ontheset - napisal "perfekcyjna". 

Hashtag zdradza, że Małgorzata Rozenek pracowała na planie i prawdopodobnie jest to tylko charakteryzacja. Internauci jednak nie kupili żartu gwiazdy. 

Dodane po to, by myśleli, że ktoś panią bije? Bo innego sensu zdjęcia nie widzę... 

Pani Małgosiu, z szacunkiem, ale czy to nie przesada? Jak będzie pani miała okres to zrobi pani zdjęcie zakrwawionej podpaski?! - zapytała oburzona internautka. 

W kategorii "najgłupszy komentarz" jesteś na podium - odpisła Rozenek.

Gros fanów jednak nie poparło Małgosi. 

Pani Małgosiu, zacierają się granice dobrego smaku i umiaru.

Chore... Wszystko tylko po to, żeby wywołać sensację. 

Długo obserwowałam, bo kiedyś konto było inne, ale klasy pani zupełnie brak. Wulgarna, niekobieca, nieautentyczna, sztuczna - grzmią obserwatorki Małgorzaty Rozenek.

Gwiazda nie wyjaśniła, o jaki plan chodzi, ale fani podejrzewają, że charakteryzacja może mieć związek z nową produkcja Patryka Vegi.