Zamknij

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską? "Przekroczyła wszelkie granice"

07.08.2020 10:57
llona Łepkowska i Małgorzata Rozenek
fot. Jakub Kaminski/East News, Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek jest oburzona wypowiedziami Ilony Łepkowskiej i nie wyklucza skierowania sprawy na drogę sądową. Prowadząca "Projekt Lady" liczy na przeprosiny i zadośćuczynienie pieniężnego. 

Małgorzata Rozenek została publicznie skrytykowana przez Ilonę Łepkowską. Scenarzystka "M jak miłość" stwierdziła, że gwiazda wykorzystuje dziecko, by się na nim bogacić. Małego Henia nazwała słupem reklamowym, a żonie Majdana zarzuciła wyrachowanie. Rozenek nie zamierza puścić tego płazem. Skontaktowała się z prawnikami i żąda przeprosin oraz zadośćuczynienia, które zasili cele charytatywne. 

Ilona Łepkowska nie pierwszy raz atakuje Małgorzatę Rozenek. Znana z ciętego języka scenarzystka "Kogla Mogla" wytykała "perfekcyjnej pani domu" parcie na szkło, nazywała produktem medialnym i kpiła z faktu, że w "Projekt Lady" Rozenek jest stawiana za wzór. Ostatnia wypowiedź Łepkowskiej na temat kupczenia dziećmi tylko potwierdza, że scenarzystka nie zmieniła opinii o gwieździe TVN. 

Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata, jeśli chodzi o to dziecko. Jak czytam komentarze, że to jest złote dziecko polskiego biznesu i ile ona na nim zarobi, to zastanawiam się, czy to jest rozsądne. Uważam, że takie wykorzystywanie dzieci i pokazywanie dwojga starszych dzieci, jeśli chodzi o ich twarze, bardzo często nie wydaje mi się w dzisiejszych czasach sensowne. Być może jest popłatne, ale myślę, że nie jest specjalnie rozsądne - powiedziała Łepkowska w rozmowie z JastrząbPost. - Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki - podsumowała. 

Małgorzata Rozenek pokaże, jak się odchudza. Gwiazda zarobi fortunę!

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską? 

Małgorzata Rozenek ma zamiar ukrócić kąśliwe wypowiedzi Ilony Łepkowskiej, kierując sprawę na drogę prawną. Gwiazda postanowiła zgłosić się o pomoc do kancelarii adwokackiej. 

Jestem przekonana, że pani Ilona przekroczyła wszelkie granice - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem. Aktualnie zajmują się tą sprawą prawnicy. Wszystko będzie bardzo łatwo przedstawić w procesie sądowym - wyznała. 

Rozenek podkreśla, że zwykle nie zważa na krytykę, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego, jak funkcjonują media i show-biznes. Ale jeśli ataki dotyczą jej dzieci i bliskich, podejmuje odpowiednie kroki.

Każdy ma prawo wypowiedzieć się na nasz temat. Jednak nikt nie ma prawa atakować naszych dzieci. Nie wolno krzywdzić dzieci. Nigdy na to nie pozwolę - oświadczyła w wywiadzie Pomponika. 

Małgorzata Rozenek będzie żądała od Ilony Łepkowskiej przeprosin oraz zadośćuczynienia pieniężnego, które planuje przekazać na cel dobroczynny. 

Posłuchaj podcastu