Zamknij

Małgorzata Rozenek wściekła na tabloid. Chodzi o zdjęcia Jacka Rozenka

Maciej Friedrich
14.06.2019 12:37
Małgorzata Rozenek wściekła na tabloid. Chodzi o zdjęcia Jacka Rozenka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kiedy Jacek Rozenek przeszedł udar i przebywał w szpitalu, odwiedzała go między innymi była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. „Perfekcyjna pani domu” nie kryła wzburzenia, kiedy w prasie ukazał się artykuł zawierający wykonane w szpitalu zdjęcia aktora. Wcześniej wystosowała apel do mediów.

Jacek Rozenek trafił do szpitala pod koniec maja po tym, jak przeszedł udar. Stan jego zdrowia był poważny, aktora czeka długotrwała rehabilitacja. Początki są jednak obiecujące, Rozenek szybko odzyskał zdolność mówienia. Nagrał nawet krótkie wideo dla fanów. W trudnym momencie gwiazdora „Barw szczęścia” wspierała między innymi była żona, Małgorzata Rozenek-Majdan. Owocem ich małżeństwa są dwaj synowie, Staś i Tadeusz. Celebrytka przyznała, że dzieci mocno przeżyły całą sytuację i ważny był dla nich spokój.

– To jest dla dzieci bardzo trudna sytuacja. [...] My ustaliliśmy z rodziną, że nie będziemy się wypowiadać na ten temat. To jest trudny czas dla całej naszej rodziny. To jest taki czas, który bardzo weryfikuje wszystko to, co jest w życiu. Wszystko to, na co należy zwracać uwagę i był to taki moment sfokusowania się na Jacku, szczególnie ze względu na dzieci – opowiadała.

Jacek Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek krytykuje artykuł o Jacku Rozenku

Chcąc zapewnić byłemu mężowi spokój, Małgorzata Rozenek zaapelowała do mediów, prosząc o uszanowanie prywatności aktora, co pozwoli mu się skupić na rehabilitacji. Tym bardziej zdenerwował ją jeden z artykułów „Super Expressu”, w którym pojawiły się zdjęcia Jacka wykonane w szpitalu. Stan zdrowia aktora był wtedy poważny, poruszał się na wózku inwalidzkim. Małgorzata w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post nie kryła, że ma żal do dziennikarzy.

– Nie chcemy o tym za bardzo mówić, bo to jest dla nas bardzo trudne i tym trudniej było nam zrozumieć jedną z gazet, która zrobiła zdjęcia Jacka w szpitalu, z ukrycia. Wydaje mi się, że jest pewna granica godności, której nie można przekraczać.

To nie pierwszy raz, kiedy w mediach pojawiają się zdjęcia gwiazd borykających się z problemami zdrowotnymi. Podobnie było w wypadku na przykład Stana Borysa, gdy w lutym 2019 roku trafił do szpitala po udarze.

Zagłosuj

Oglądasz "Barwy szczęścia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF