Zamknij

Rozenek przebrała się za Indianina z tatuażu Majdana. Nawiązała do Dody [FOTO]

13.01.2021 13:35
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małgorzata Rozenek pozuje w pióropuszu Indianina. Strojem nawiązała do słynnego tatuażu Radosława Majdana, który przerobił w ten sposób podobiznę Dody. 

Małgorzata Rozenek ma za sobą wyjątkowo intensywny rok. W czerwcu urodziła syna Henryka, pierwsze dziecko ze związku z Radosławem Majdanem. Ponadto wydała książkę o in vitro, nagrała kolejny sezon programu "Projekt Lady" oraz materiał do nowego programu "Rozenek cudnie chudnie", w którym pokaże, jak wraca do formy po ciąży. 

Gwiazda TVN przed premierą swojego show wybrała się razem z mężem i synami na wakacje do Meksyku. Na razie Majdanom nie dopisuje pogoda, dlatego próbują organizować sobie czas w przestronnym domu z basenem, m.in. zażywając kąpieli i trenując jogę pod okiem wynajętej trenerki. Przy okazji ćwiczeń Gosia pochwaliła się zgrabną sylwetką, będąc zaledwie siedem miesięcy po porodzie. 

Małgorzata Rozenek odsłoniła ciało pół roku po porodzie. Uwagę zwraca brzuch [FOTO]

Małgorzata Rozenek w pióropuszu Indianina nawiązała do Dody 

Przebywający w Tulum Majdanowie postanowili w ramach rozrywki sfotografować się w indiańskich pióropuszach. Gosia nawiązała przy tym do słynnego tatuażu Radka ze starym Indianinem. Były bramkarz przerobił tak podobiznę byłej żony Doroty Rabczewskiej

Mój mąż ma tatuaż starego Indianina (uwielbia ich kulturę i inne względy praktyczne też miały znaczenie), więc nie pozostało mi nic innego jak zostać starą Indianką. Howgh! Napisałabym "pozdrawiam Was blade twarze", ale jedyne blade twarze to my. Nie mamy szczęścia do pogody - napisała Gosia. 

Internauci od razu zrozumieli, o jakie "względu praktyczne" chodzi.

Brawo za dystans 

Mistrzowskie poczucie humoru!

Podoba wam się Gosia jako "stara Indianka" z tatuażu Radka? 

Doda bez ogródek o zdradach Radosława Majdana

majdan radowslaw
fot. VIPHOTO/East News