Zamknij

Rozenek przesadziła z retuszem? Fani komentują "dziwne" zdjęcie Majdanów [FOTO]

11.09.2020 18:58
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie zrobione przed studiem "Dzień Dobry TVN", na których pojawiła się z Radosławem Majdanem. Internauci zauważyli, że sylwetki małżonków są nienaturalnie wydłużone. - Wyglądają, jakby mieli trzy metry - komentują internauci. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan gościli w studiu "Dzień Dobry TVN". Najpopularniejsza para show-biznesu pojawiła się w podobnych stylizacjach - oboje włożyli ciemne marynarki i białe koszulki oraz eleganckie okulary przeciwsłoneczne. Obecność prowadzącej "Projekt Lady" i jej męża naturalnie nie umknął uwadze fotoreporterom, którzy zrobili im serię zdjęć. Jedna z fotografii pojawiła się na Instagramie Małgorzaty Rozenek. Część obserwatorów z pewną dozą podejrzliwości zaczęło przyglądać się sylwetce gwiazdy. Uwagę zwróciły jej nadzwyczaj szczupłe i długie nogi. Kuriozalnie według internautów wyglądała również postura Radosława Majdana. 

Małgorzata Rozenek ma na koncie kilka spektakularnych wpadek z retuszem. Internauci niejednokrotnie wytykali jej, że poprawia zdjęcia przed udostępnieniem w sieci. Perfekcyjnej pani domu zdarzało się nienaturalnie wydłużyć nogi, wygładzić lub wyszczuplić pewne partie ciała. Za każdym razem zdradzało ją zakrzywione tło - typowy błąd popełniany przez nieprofesjonalnych "grafików", którzy próbują majstrować w zdjęciach. Niedawno Małgorzata Rozenek została skrytykowana za nieudolne podrasowania ciała w ciąży, przez co na jej nodze pojawił się dziwny siniec. 

Radek Majdan wzruszył do łez Małgorzatę Rozenek. "Siedzę i płaczę" [WIDEO]

Małgorzata Rozenek wyszczupliła nogi w Photoshopie? 

Wygląd Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana sprzed studia śniadaniówki zaciekawił część internautów obserwujących gwiazdy na Instagramie. Nogi Małgorzaty, która przed trzema miesiącami urodziła dziecko, wydały im się nieprawdopodobnie szczupłe i długie. Radosław Majdan również wyglądał na znacznie większego niż w rzeczywistości.  

Te zdjęcia wyglądają nienaturalnie. Przepraszam. 

Wygląda jak by na zdjęciu były osoby o wzroście 250 cm i wagą 60 kg. 

Pani Małgosiu, po co ten retusz nóg... Lepiej się pokazać naturalnie, to nic złego, a lepsze to niż "odchudzanie" w Photoshopie - napisała wprost jednak z internautek. 

Na reakcje Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać. Gwiazda wyjaśniła, że wydłużone sylwetki to nie wina retuszu, którego - jak zapewnia - tu w ogóle nie było, lecz odpowiedniego ujęcia.

Kochana, zdjęcia nawet nieruszone #soproudofmyself - napisała. Zdjęcie od dołu i dzieje się magia

W obronie Małgorzaty stanęły fanki, które miały okazję widzieć ją ostatnio na żywo. 

Widziałam wczoraj Panią Małgosię w Wilanowie i sama się zdziwiłam, jaka jest drobniutka a nóżki jak patyczki.

W filmiku w relacji widać, że to nie żaden retusz. Piękną figurę ma po prostu

To się nazywa perspektywa, jak się nie ma podstaw fotografii to lepiej się nie wypowiadać. 

Zobaczcie inne zdjęcia z sesji Majdanów sprzed studia "Dzień Dobry TVN". Też jesteście zdania, że na instagramowym zdjęciu wyszli rażąco nienaturalnie? 

rozenek malgorzata majdan
fot. VIPHOTO/East News
malgosia rozenek 1
fot. VIPHOTO/East News
malgosia rozenek 2
fot. VIPHOTO/East News

Posłuchaj podcastu