Zamknij

Małgorzata Rozenek przesadziła z retuszem? "Podłoga za Gośką faluje"

Patrycja Chudolińska
03.03.2020 16:04
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o dobry kontakt z fanami i regularnie publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Pod ostatnią fotką jeden z internautów zarzucił "Perfekcyjnej" retusz zdjęcia. Gwiazda szybko wytłumaczyła, dlaczego podłoga za nią faluje.

Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia?

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie dzieli się fragmentami z życia ze swoimi fanami. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się ciąża Małgosi. Jej pierwszy syn ze związku z Radosławem Majdanem przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. Brzuszek Perfekcyjnej jest już mocno widoczny, a gwiazda wciąż prezentuje się kwitnąco.

Ostatnia fotka Małgosi zaskoczyła jej fanów. Przyszła mama nie rezygnuje z aktywności zawodowej nawet w zaawansowanej ciąży i przygotowuje się do kolejnej kampanii.

- Działamy - napisała pod zdjęciem zza kulis pracy.

Małgorzata Rozenek często mierzy się z zarzutami na temat retuszowania swoich zdjęć. Internauci wytykali jej nienaturalnie szczupłą talię lub wysmuklone nogi. Tym razem uwagę jednej z obserwatorek zwróciła "falująca podłoga".

Małgorzata Rozenek odpowiada na komentarz hejtera

Nierówna powierzchnia kafelków wskazywała na to, że gwiazda znów użyła Photoshopa do obróbki swojego zdjęcia.

- A podłoga za Gośką faluje, ha ha - napisała jedna z komentujących osób.

Perfekcyjna Pani Domu bezbłędnie zripostowała internautkę. Okazuje się, że ta osądziła ją zbyt szybko, a falująca podłoga nie jest na tym zdjęciu niczym nietypowym.

- Bo to jest podłoga w studiu zrobiona z tła. Więc faluje, bo jest cienka - odpowiedziała Rozenek.

Po dokładniejszym przyjrzeniu się fotografii faktycznie można zauważyć, że podłoga falowała naprawdę i nie jest to efekt obróbki.

Zagłosuj

Obserwujesz Małgorzatę Rozenek-Majdan na Instagramie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh