Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek przez „Perfekcyjną panią domu” nie zrobiła doktoratu

11.07.2018 14:02

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd show-biznesu. Okazuje się, że przez nawał pracy musiała przesuwać plany edukacyjne. Zapewnia, że ma zamiar zrobić doktorat.

Małgorzata Rozenek fot. Insta

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Po obronie pracy magisterskiej podjęła studia doktoranckie. Niestety nagły zwrot w jej karierze związany z przyjęciem roli „perfekcyjnej pani domu” w programie o tej samej nazwie sprawił, że musiała marzenia o doktoracie odłożyć.

Jak zdradziła w wypowiedzi dla „Super Expressu”, nie zamierza jednak swoich edukacyjnych planów porzucać.

– Przyjdzie taki moment, że ja obronię swój doktorat, który teraz będę już musiała napisać od nowa, studia doktoranckie będę musiała zrobić od nowa, ponieważ one są ważne tylko cztery lata, a ten czas już dawno minął. Ale zrobię to na pewno, bo po pierwsze obiecałam moim rodzicom, po drugie – bo się przyzwyczaiłam do tej myśli, że jestem doktorem prawa – powiedziała.

Żali się, że doktorat wymaga poświęcenia mu czasu, a w tej chwili nie ma możliwości, by mogła się nim zająć.

– To wymaga dużo czasu i teraz nie widzę na horyzoncie nawet takiej możliwości, żeby się tym zająć, ale na pewno będę chciała.

Czy to się jej uda?

Oceń