Zamknij

Małgorzata Rozenek przytyła w ciąży? Pokazała nowe zdjęcia. "Beczułka"

Judyta Wanicka
23.01.2020 10:56
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest już w piątym miesiącu ciąży. Żona Radosława Majdana pochwaliła się kolejnymi zdjęciami. Zażartowała, że jej figura zaczyna przypominać beczułkę.

Małgorzata Rozenek jest w piątym miesiącu ciąży. 42-letnia gwiazda doczekała się pierwszego dziecka z Radosławem Majdanem, które zostało poczęte metodą in vitro. Wiadomo już, że na świat przyjdzie chłopiec. Termin porodu zaplanowany jest na czerwiec 2020 roku. Tymczasem gwiazda zaczyna dostrzegać pierwsze widoczne zmiany w swojej figurze. Ostatnio nawet zażartowała ze swoich coraz bardziej zaokrąglonych kształtów.

Małgorzata Rozenek martwi się o swoją ciążę. Po wizycie u lekarza zaapelowała do wszystkich mam

Małgorzata Rozenek jest w 5. miesiącu ciąży

Małgorzata Rozenek wkroczyła niedawno w piąty miesiąc ciąży. Brzuszek widać już bardzo wyraźnie, ale gwiazda stara się go nie eksponować, by nie wzbudzać sensacji. Wkłada głównie obszerne stroje mające zakryć ciążowe krągłości. Ostatnio jednak sama poinformowała fanów, że jej sylwetka zaczyna powoli przypominać "beczułkę". Do szczerego wyznania zainspirował ją widok Atomówek w witrynie jednej z drogerii.

Bójka, Bajka i Brawurka. Myślę, że pora na Beczułkę, biorąc pod uwagę moją obecną figurę - zażartowala ciężarna gwiazda.

Pod elegancką marynarką trudno dostrzec ciążowe kształt. Nie widać również, żeby w jakikolwiek sposób ucierpiała uroda Małgorzaty Rozenek. Fanki poleciły gwieździe, by nie przesadzała.

Nie grzesz! Wyglądasz jak milion dolarów.

Małgosiu, wyglądasz piękni! Ile ja bym oddała za taki brzuszek.

Beczułka, która wygląda w ciąży piękniej niż 99% kobiet nie w ciąży.

W atomówkach była jeszcze "Bala", ale nie proponuję, bo nie była zbyt piękna... - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek w ciąży 10 lat temu. Różnica jest porażająca [ZDJĘCIA]

Zagłosuj

Czy ciążą służy Małgorzacie Rozenek?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw