Zamknij

Małgorzata Rozenek przyznała wreszcie, ile ma lat

Redakcja
22.05.2018 13:58
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram

Wiek Małgorzaty Rozenek od dawna wzbudzał zaciekawienie mediów i wielbicieli celebrytki. Ta jednak nie zdradzała, ile ma lat. Wreszcie, w jednym z wywiadów, otwarcie wypowiedziała się na ten temat.

Spekulacji na temat tego, ile Małgorzata Rozenek ma lat, nie było końca. Od kiedy „Perfekcyjna pani domu” zawojowała salony, media próbowały poznać jej wiek. Ona sama tego nie ułatwiała, bo unikała odpowiedzi wprost. Zwykle opowiadała o pomyłkach, które zdarzały się w telewizji – np. kiedy ktoś „dołożył” jej dodatkowe 10 lat. Wtedy, gdy próbowała sprostować, że jest w rzeczywistości młodsza, zarzucano jej, że próbuje się odmłodzić. W ten sposób jej oficjalna data urodzenia – 1 czerwca 1978 rok – była przez wiele osób uważana za nieprawdziwą.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek?

Wreszcie Rozenek zabrała głos wprost i ostatecznie powiedziała, ile ma lat.

— Dementując plotki, mam czterdzieści lat! Podejrzewam, że wszystko zaczęło się od pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Podpisano mnie na tzw. belce: „Małgorzata Rozenek, 41 lat, zamiast 31 lat” — wyjaśniła, raz jeszcze wspominając pomyłkę „paskowego”.

Oznacza to więc, że data 1.06.1978 jest jak najbardziej prawdziwa. W tym roku więc – już za kilka dni – Małgorzata Rozenek świętować będzie czterdzieste urodziny. Mimo to – jak stwierdziła – ludzie za granicą, którzy jej nie znają, dają jej 10 lat mniej. — Dlatego tak często wyjeżdżam — zażartowała w wypowiedzi dla „Party”.

Zaskoczeni?

RadioZEt.pl/SA