Zamknij

Małgorzata Rozenek przyznała, że poroniła bliźniaczą ciążę

Sylwia Wamej
30.01.2020 15:53
Małgorzata Rozenek
fot. Artur zawadzki/ Reporter/ East News

Małgorzata Rozenek obecnie jest w piątym miesiącu ciąży. Gwiazda i jej ukochany mąż - Radosław Majdan, długo marzyli o tym, żeby zostać rodzicami. Dzięki metodzie in vitro udało im się. W rozmowie z Agatą Młynarską Małgorzata Rozenek wspomina trudny czas, gdy poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu.

Małgorzata Rozenek-Majdan poroniła bliźniaczą ciążę

Małgorzata Rozenek po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda wychowuje synów: Stanisława i Tadeusza, ze związku z Jackiem Rozenkiem. Małgorzata nie ukrywa, że skorzystali z metody in vitro. Podobnie jest teraz. Gwiazda bardzo długo nie mogła zajść w ciążę w obecnym mężem - Radosławem Majdanem.

W rozmowie z Agatą Młynarską w studiu Discovery zdradziła, ze najbardziej bolesny był dla niej czas, gdy straciła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu.

"Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza -" - wyznała szczerze Rozenek.

Małgorzata Rozenek-Majdan otwiera fundację

Jak dodała gwiazda, obecnie skupia się nie tylko na oczekiwaniu na dziecko, ale również na otwarciu fundacji. Ma ona wspierać pary zmagające się z niepłodnością.

"Uzyskałam wpis do KRS-u na początku stycznia. Ci ludzie są pozostawieni sami sobie. Mam ogromne doświadczenie, przygotowujemy teraz pierwszy program dotyczący badania AMH. Lada moment rusza strona mojej fundacji. Apeluję o to, by kobiety nie zwlekały z macierzyństwem. Kobieta, która usłyszy złą diagnozę dotyczącą AMH, nie jest w stanie zrobić z tym nic - powiedziała w rozmowie z Agatą Młynarską.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW