Zamknij

Małgorzata Rozenek rodziła w luksusowym szpitalu. Cena porodu zwala z nóg

10.06.2020 15:49
Małgorzata Rozenek urodziła syna
fot. Instagram:@r_majdan

Małgorzata Rozenek urodziła syna. Pierwsze dziecko Radosława Majdana przyszło na świat 10 czerwca w jednym z prestiżowych szpitali w Warszawie. Ile za poród zapłaciła Małgorzata Rozenek? Sprawdziliśmy ceny w placówce. 

Małgorzata Rozenek urodziła pierwsze dziecko Radosława Majdana. Gwiazda "Projekt Lady" została mamą po raz trzeci w życiu, z kolei były piłkarz dopiero zadebiutował w roli ojca. Na Instagramie można już oglądać pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z dzieckiem. Radosną nowinę przekazał mąż gwiazdy i przy okazji zdradził szczegóły, między innymi nazwę szpitala, w którym rodziła Małgorzata Rozenek.

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana otrzymał imię Henryk. Dumny tata poinformował, że chłopczyk przyszedł na świat 10 czerwca o godzinie 6:35, zdrowy i silny. Henio Majdan waży 3900 g i mierzy 58 cm. Dumni rodzice od razu pokazali jego twarz na Instagramie, co rzadko zdarza się wśród celebryckich par. W powitalnym poście pojawiła się także informacja o miejscu narodzin malca. Okazuje się, że Małgorzata Rozenek rodziła w popularnym wśród celebrytów szpitalu na Wilanowie. 

Małgorzata Rozenek pokazała pokoik dla dziecka. Fanki: zimny, smutny i zagracony [FOTO]

Małgorzat Rozenek urodziła. Gdzie odbył się poród i ile kosztował? 

Poród Małgorzaty Rozenek odbył się szybko i bez komplikacji. Do szpitala gwiazda pomknęła w wygodnym zestawie i pluszowych kapciach, zabierając ze sobą pokaźny zestaw walizek. Rozwiązanie naturalnie odbyło się w luksusowych warunkach. Żona Radka Majdana zdecydowała się rodzić w jednej z najdroższych prywatnych placówek w stolicy. To szpital Medicover w miasteczku Wilanów. Ceny porodu robią wrażenie. Za pakiet Prestige należy zapłacić prawie 21 tys. złotych.

Kwota waha się w zależności od tego, czy był to poród naturalny, czy planowane cesarskie cięcie. To ostatnie jest znacznie droższe. W skład pakietu wchodzi szereg usług, o których rodzące w publicznych szpitalach mogą sobie tylko pomarzyć. Zakres obejmuje m.in. opiekę dyżurującego personelu w trakcie porodu, konsultację fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie, konsultację dietetyka, opiekę dedykowanej położnej oraz pobyt mamy i dziecka w apartamencie przez pięć dni.

Dokładnie nie wiadomo, jakich wygód zażyczyła sobie Małgorzata Rozenek, ale można się spodziewać, że jak na prawdziwą gwiazdę przystało, zafundowała sobie najwyższy standard opieki. 

Posłuchaj podcastu