Zamknij

Małgorzata Rozenek komentuje sprawę Jarosława Bieniuka

Maciej Friedrich
26.04.2019 13:58
Małgorzata Rozenek komentuje sprawę Jarosława Bieniuka
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Nie cichną komentarze w związku ze spotkaniem Jarosława Bieniuka z modelką "Cassandrą". 28-latka oskarża byłego piłkarza o gwałt. Sytuację postanowiła skomentować Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jarosław Bieniuk, były piłkarz reprezentacji Polski i mąż zmarłej aktorki Anny Przybylskiej, jest obecnie na medialnym świeczniku. Niestety, wszystko za sprawą sporych kłopotów, jakie mogą czekać go po spotkaniu z fotomodelką "Cassandrą" w jednym z sopockich hoteli.

Przypomnijmy, że modelka oskarża Bieniuka o gwałt, a jej zeznania wskazują na to, że były piłkarz był bardzo brutalny. Jednak sportowcowi nie zostały postawione żadne zarzuty dotyczące przestępstw na tle seksualnym i po złożeniu zeznać został wypuszczony z aresztu. Jego wersja wydarzeń jest zupełnie odmienna od tej przedstawionej przez "Cassandrę". Przyznał się do znajomości z modelką, a z materiałów zebranych przez "Super Express" materiałów wynika, że para feralnej nocy uprawiała seks. Bieniuk jednak kategorycznie zaprzeczył, że przymuszał modelkę do czegokolwiek. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyznał, że jest to wyjątkowo dramatyczny moment jego życia.

Jarosław Bieniuk
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan komentuje sprawę Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk może liczyć na wsparcie przyjaciół, wśród których wiele znanych jest z krajowego show-biznesu. Za byłym piłkarzem murem stanęła Natalia Siwiec, która zdradziła, że zna kulisy sprawy i nie wierzy, że sportowiec mógłby zrobić coś takiego. Również Małgorzata Rozenek-Majdan wzywa do zachowania dystansu do sprawy i uszanowanie spokoju Bieniuka oraz trójki jego dzieci.

- Czasem wystarczy oskarżenie rzucone w eter, aby komuś nadszarpnąć reputację, a pamiętajmy, że cały czas mówimy o ojcu trójki dzieci, którzy przeżyli ogromną tragedię i naprawdę nie potrzebują teraz dodatkowych, tak trudnych sytuacji - skomentowała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

RadioZET.pl/MF