Zamknij

Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Ekspertka od mody nie miała litości. "Styl Paris Hilton" [FOTO]

16.06.2021 17:38
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny pochwaliła się stylizacją, która wywołała lawinę krytyki. Gorzkich słów nie szczędziła stylistka Karolina Domaradzka, która porównała styl Małgosi do Paris Hilton. Celebrytka postanowiła ostro odpowiedzieć. 

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najpopularniejszych Polek, którą śmiało można nazwać czołową krajową celebrytką. Gwiazda TVN, doskonale znana widzom z "Perfekcyjnej pani domu" i "Projektu Lady" wie, jak wykorzystać popularność i zarobić na niej wielkie pieniądze. Trzeba oddać Małgosi, że jest wytrawną bizneswoman. Na swoim koncie ma między innymi kilka książek, a obecnie mocno promuje własną linię ubrań. Wraz z Radosławem Majdanem tworzą jedną z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu.

Jednym z najważniejszych kanałów kontaktu Rozenek-Majdan z fanami jest profil na Instagramie, który obserwuje już 1,4 miliona użytkowników, a więc liczna imponująca. Małgorzata pokazuje na nim nie tylko życie prywatne, media społecznościowe to dla niej także środowisko pracy. W sieci bardzo często umieszcza posty sponsorowane, w których poleca produkty rozmaitych marek. Choć pojawiają się zarzuty, że robi to zbyt często, nie brakuje chętnych do zakupu czegoś, co zachwala "Perfekcyjna". Jednak nowe zdjęcie, na którym Małgosia buty, spotkał się z krytyką.

ZOBACZ TAKŻE:  Małgorzata Rozenek w różowym bikini. Zachwyca figurą po ciąży. "Bosko, przepięknie" [FOTO]

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana za styl. Stylistka nie miała litości, celebrytka odpowiedziała

- Jeśli chcesz zdobywać świat, musisz mieć wygodne buty - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod zdjęciem, na którym pozuje w seledynowych sportowych butach. Oznaczyła oczywiście markę, którą polecała. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni obuwiem, pojawiły się negatywne komentarze, a w nich mocne słowa.

- Pani Małgosiu, uwielbiam Panią, ale te buty to dramat, ciotka Klotka ze stadionu, jestem na nie - napisała jedna z internautek.

Zgodziła się z nią stylistka Karolina Domaradzka, znana między innymi z krytykowania stylizacji Anny Lewandowskiej i Blanki Lipińskiej.

- Masz rację. Buty pod względem estetycznym i modowym to tragedia. Intuicja i Twoje poczucie stylu Cię nie zawiodły. Może i są wygodne, ale nic poza tym. Przaśne, przerysowane, świecące, trudne do wystylizowania. Nie będą pasowały do niczego innego, jak tylko do szarego dresu z cyrkoniami, albo do kostiumu na Halloween mającego udawać styl Paris Hilton - oceniła surowo.

Słowa Domaradzkiej najwyraźniej mocno nie spodobały się Małgosi, która równie ostro odpowiedziała, sugerując, że Karolina nie jest wybitną stylistką.

- Dla dobrego stylisty nie ma czegoś takiego, jak "trudne do wystylizowania", to tylko kwestia wyobraźni (...) Mam dokładnie odwrotne zdanie: buty pasujące do dresu, spódnicy, spodni, szortów. Buty, które niczego nie udają, nie sadzą się na nic. Pomysł "skarpety z podeszwą" pojawia się zresztą w wielu innych markach. Jak cudownie, że moda pozwala każdemu mieć rację - czytamy.

- Dobry stylista nie próbuje stylizować złego produktu za wszelką cenę w obawie przed tym, że ktoś, kto nie ma pojęcia o stylizowaniu, zarzuci mu brak kompetencji. Każdy ma prawo nosić to, co mu się podoba, tak samo jak każdy ma prawo do subiektywnej oceny wszystkiego, co go otacza. Ja tutaj nie przyszłam stawiać na swoim. Przedstawiam alternatywny punkt widzenia w kraju, w którym wielu myli modę ze sponsorowanymi postami na Instagramie. Pozdrawiam i życzę sukcesów - odparła Domaradzka.

- Dobrze, że to nie jest rozmowa między "dobrym stylistą" ani kimś, kto "nie ma pojęcia o stylizowaniu". Zresztą to tylko buty. Pozdrawiam i życzę sukcesów - ucięła złośliwie Rozenek-Majdan.

Myślicie, że to początek "modowego" konfliktu obu pań?