Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za epatowanie biustem. "Straszne zdjęcie"

12.08.2020 15:20
Małgorzata Rozenek na konferencji "Projekt Lady"
fot. Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek pochwaliła się bujnym biustem na Instagramie. Nowe zdjęcie prowadzącej "Projekt Lady" podzieliło fanów. W komentarzach pojawiły się zarzuty, że Rozenek epatuje nagością i zachowuje się bez klasy. Jak zareagowała gwiazda? 

Małgorzata Rozenek powoli wraca do formy po urodzeniu trzeciego dziecka. Gwiazda ćwiczy pod okiem doświadczonej trenerki i często zamieszcza zdjęcia z treningów na Instagramie. Prowadząca "Projekt Lady" zwraca uwagę szczupłą figurą i prawie płaskim brzuchem, ale nade wszystko w oczy rzuca się bujny dekolt, który po porodzie wyraźnie zwiększył rozmiary. Gwiazda narzeka, że biust jest za duży i sprawia dyskomfort podczas ćwiczeń. Mimo to nie zamierza go specjalnie zasłaniać. Niestety nie wszystkim podobają się zdjęcia Małgorzaty Rozenek eksponującej dorodne kształty w obcisłym topie. Pod ostatnim postem "perfekcyjnej" wylała się krytyka. 

Żona Radosława Majdana przytyła w ciąży 20 kg, a więc ma motywację do ćwiczeń. Niewykluczone, że ze swoich domowych treningów gwiazda wkrótce zrobi użytek. Jak podaje "Super Express", Małgorzata Rozenek otrzymała nowy program, w którym pokaże, jak wraca do formy po ciąży. Gwiazda będzie relacjonowała postępy przed kamerami, a część materiałów zostanie zrealizowana w luźniejsze formie wideobloga. Premiera programu Małgorzaty Rozenek zaplanowana jest na luty 2021 roku.  

Małgorzata Rozenek pozwie Ilonę Łepkowską? "Przekroczyła wszelkie granice"

Małgorzata Rozenek odsłoniła dekolt na Instagramie

Na profilu Małgorzaty Rozenek pojawiło się kolejne zdjęcie z treningu. Gwiazda już tradycyjnie pojawiła się w białym, sznurowanym topie, który mocno uwydatnił jej biust. Na zdjęciu towarzyszy jej osobista trenerka - dla odmiany ubrana w zasłaniający ciało top. Właśnie tę różnicę podchwycili internauci, by zaatakować gwiazdę. Pojawił się zarzut, że utyskująca na za duży biust Małgorzata Rozenek tak naprawdę robi wszystko, żeby był on na pierwszym planie. 

Straszne zdjęcie... Czy kobieta, która karmi musi tak być niedowartościowana, że musi epatować biustem? Jakoś pani obok tego nie robi... - napisała jednak z internautek. 

Komentarz wywołał zażartą dyskusję obrończyń i przeciwniczek "sportowych" zdjęć Małgorzaty. W końcu zareagowała główna zainteresowana. 

Pani obok jest moją trenerką, zdjęcie jest zrobione przed. Gdybyś zobaczyła wcześniejszy post, to zobaczysz, że w tym ubraniu ćwiczyłam i w tym zrobiłyśmy sobie selfie. Bardziej skupiałam się na wysłaniu pięknego uśmiechu do Was niż na zakładaniu habitu. Matka karmiąca wygląda tak, a nie inaczej. Co z Ciebie za kobieta, że tego nie rozumiesz? - odpisała Rozenek. 

Też jesteście zdania, że prowadząca "Projekt Lady" odsłoniła za dużo? 

Posłuchaj podcastu