Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Małgorzata Rozenek skrytykowana za lans na grobach. Nagle puściły jej nerwy

04.11.2019 10:50

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z cmentarza w Dniu Wszystkich Świętych, na którym trzyma znicz i przy okazji eksponuje elegancki pierścionek. Zniesmaczeni internauci zarzucili gwieździe lans na grobach. Rozenek wyraźnie się zdenerwowała. W odpowiedzi nie przebierała w słowach.

Małgorzata Rozenek fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek była jedną z gwiazd, która szczególnie podpadła fanom w Dniu Wszytkach Świętych. Gdy wielu celebrytów postanowiło na chwilę odsapnąć od mediów społecznościowych i oddać się zadumie w gronie najbliższych, Małgorzata Rozenek wykorzystała okazję, by zrobić zdjęcie na Instagram i przy okazji pochwalić się eleganckim pierścionkiem. Niewinną fotką z cmentarza prowadząca „Projekt Lady” ściągnęła na siebie lawinę krytyki. W pewnym momencie Rozenek nie wytrzymała i ostro zgasiła jedną z fanek.

Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciem z cmentarza

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek z Dnia Wszystkich Świętych wywołało skrajne reakcje wśród jej obserwatorów na Instagramie. Gwiazda, która w „Projekt Lady” uczy, jak się przyzwoicie zachowywać, sfotografowała swoją dłoń trzymającą znicz. Uwagę zwraca przede wszystkim elegancki pierścionek z cyrkoniami zdobiący kciuk.

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej... – napisała.

Niestety, podobnie jak zdjęcie w przebraniu na Halloween, tak i fotografia zamieszczona z okazji Wszystkich Świętych wywołała oburzenie części internautów obserwujących profil gwiazdy. Fani zarzucili Małgorzacie Rozenek, że wykorzystuje okazję do lansu na Instagramie.

Stać nad grobem i myśleć zrobię fotkę na Insta. To jest przeżywanie?

Trochę bez sensu te zdjęcie. Taki dzień jak dziś powinniśmy nosić w sercu, pomodlić się za osobę zmarłą w myślach, a nie w internecie ze zdjęciem świeczki.

Ale serio nawet znad grobu zdjęcia. Bardzo Panią lubię, ale to już jest niesmaczne.

Dla niektórych z nas taki cmentarny lans jest zupełnie zbędnym pokazem próżności i było kwestią czasu, że pojawi się komentarz, w którym ktoś wytknie zarówno tą wypielęgnowaną dłoń ze zniczem, jak i tą drugą, trzymającą telefon, aby zrobić zdjęcie z cmentarza. Dodam jeszcze, że mnie ani ziębi, ani parzy, kto obchodzi Halloween albo idzie na cmentarze, ale skoro tu czytamy o czasie zadumy i refleksji to ja takowej w dodawaniu fot np. z grobu dziadków nie widzę. 

Małgorzat Rozenek nie wytrzymała i ostro ucięła dyskusję.

To pogrąż się w zadumie i przestań tu szczekać – odpowiedziała internautce.

Zagłosuj

Jak oceniasz publikowanie zdjęć z cmentarza w Dniu Wszystkich Świętych?

RadioZET.pl/jw

Oceń