Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za lans na grobach. Nagle puściły jej nerwy

Judyta Wanicka
04.11.2019 10:50
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcie z cmentarza w Dniu Wszystkich Świętych, na którym trzyma znicz i przy okazji eksponuje elegancki pierścionek. Zniesmaczeni internauci zarzucili gwieździe lans na grobach. Rozenek wyraźnie się zdenerwowała. W odpowiedzi nie przebierała w słowach.

Małgorzata Rozenek była jedną z gwiazd, która szczególnie podpadła fanom w Dniu Wszytkach Świętych. Gdy wielu celebrytów postanowiło na chwilę odsapnąć od mediów społecznościowych i oddać się zadumie w gronie najbliższych, Małgorzata Rozenek wykorzystała okazję, by zrobić zdjęcie na Instagram i przy okazji pochwalić się eleganckim pierścionkiem. Niewinną fotką z cmentarza prowadząca „Projekt Lady” ściągnęła na siebie lawinę krytyki. W pewnym momencie Rozenek nie wytrzymała i ostro zgasiła jedną z fanek.

Małgorzata Rozenek chwali się zdjęciem z cmentarza

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek z Dnia Wszystkich Świętych wywołało skrajne reakcje wśród jej obserwatorów na Instagramie. Gwiazda, która w „Projekt Lady” uczy, jak się przyzwoicie zachowywać, sfotografowała swoją dłoń trzymającą znicz. Uwagę zwraca przede wszystkim elegancki pierścionek z cyrkoniami zdobiący kciuk.

Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej... – napisała.

Niestety, podobnie jak zdjęcie w przebraniu na Halloween, tak i fotografia zamieszczona z okazji Wszystkich Świętych wywołała oburzenie części internautów obserwujących profil gwiazdy. Fani zarzucili Małgorzacie Rozenek, że wykorzystuje okazję do lansu na Instagramie.

Stać nad grobem i myśleć zrobię fotkę na Insta. To jest przeżywanie?

Trochę bez sensu te zdjęcie. Taki dzień jak dziś powinniśmy nosić w sercu, pomodlić się za osobę zmarłą w myślach, a nie w internecie ze zdjęciem świeczki.

Ale serio nawet znad grobu zdjęcia. Bardzo Panią lubię, ale to już jest niesmaczne.

Dla niektórych z nas taki cmentarny lans jest zupełnie zbędnym pokazem próżności i było kwestią czasu, że pojawi się komentarz, w którym ktoś wytknie zarówno tą wypielęgnowaną dłoń ze zniczem, jak i tą drugą, trzymającą telefon, aby zrobić zdjęcie z cmentarza. Dodam jeszcze, że mnie ani ziębi, ani parzy, kto obchodzi Halloween albo idzie na cmentarze, ale skoro tu czytamy o czasie zadumy i refleksji to ja takowej w dodawaniu fot np. z grobu dziadków nie widzę. 

Małgorzat Rozenek nie wytrzymała i ostro ucięła dyskusję.

To pogrąż się w zadumie i przestań tu szczekać – odpowiedziała internautce.

Zagłosuj

Jak oceniasz publikowanie zdjęć z cmentarza w Dniu Wszystkich Świętych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw