Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana. Gwiazda naraziła się na zarażenie koronawirusem? [FOTO]

Maciej Friedrich
16.03.2020 18:34
Małgorzata Rozenek skrytykowana. Gwiazda naraziła się na zarażenie koronawirusem? [FOTO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan naraziła się fankom na Instagramie. Niewinne z pozoru zdjęcie ze spaceru wywołało dyskusję internautów. Pojawiły się głosy, że będąca w zaawansowanej ciąży Małgosia zachowuje się nieodpowiedzialnie w obliczu zagrożenia koronawirusem.

Małgorzata Rozenek-Majdan z niecierpliwością wyczekuje narodzin trzeciego dziecka. Celebrytka długo starała się zajść w ciążę, wykorzystując metodę in vitro. W końcu jednak "Perfekcyjna" i Radosław Majdan mogli cieszyć się z nadejścia kolejnej pociechy. Rozenek-Majdan chętnie chwali się zdjęciami z ciążowym brzuszkiem w mediach społecznościowych.

Małgosia i Radek w związku z zagrożeniem koronawirusem zastosowali się do zaleceń i wraz z dziećmi przebywali w domu. Najwyraźniej jednak ładna pogoda skłoniła ich do wybrania się na spacer, co uwiecznili na udostępnionym w sieci zdjęciu. Decyzja ciężarnej celebrytki nie wszystkim wydała się rozsądna. 

 Koronawirus - RAPORT: objawy, leczenie, pandemia

Małgorzata Rozenek-Majdan skrytykowana. W ciąży bagatelizuje koronawirusa?

Na profilu Małgorzaty Rozenek-Majdan na Instagramie pojawiło się zdjęcie ze spaceru celebrytki i jej męża. Uśmiechnięci małżonkowie cieszyli się słońcem, a większość fanów miło komentowała fotografię. Pojawiły się jednak głosy krytyki. Celebrytce zarzucano nierozważne wychodzenie z domu w ciąży, gdy w kraju panuje epidemia koronawirusa.

- Z tego co wiem, to kwarantanna nie polega na spacerach, a Pani jako osoba publiczna daje „przykład”.

- Kobiety w ciąży są jednymi z najbardziej narażonych osób, wirus atakuje nowo narodzone dziecko. Mieszkam w Hiszpanii. W ciągu 24 godzin liczba osób zarażonych wzrosła o 13%, mamy zakaz wychodzenia z domów, radzę wszystkim w Polsce zostać w domu. Hiszpania zareagowała stanowczo za późno - czytamy w komentarzach.

Jedna z fanek Małgorzaty postanowiła bronić celebrytki.

- Ludzie bez przesady! Poczytajcie w końcu sprawdzone informacje, bo dookoła pełno fake news dotyczących zakazów i nakazów. Oczywiście, że spacer w odludnym miejscu jest ok. Nawet wskazany! Przestańcie czytać informacje na niesprawdzonych stronach i siać panikę wszędzie i wzajemnie się nakręcać! Trzeba uważać, unikać kolejek w sklepach i ludzi, a nie spacerów i świeżego powietrza - oceniła.

A jakie jest wasze zdanie o spacerach?

Zagłosuj

Co sądzisz o spacerowaniu w okresie zagrożenia koronawirusem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF