Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za przerabianie zdjęć. W końcu pokazała się bez filtra [FOTO]

05.02.2021 16:02
Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek odpowiedziała atakującym ją internautom i opublikowała zdjęcia bez filtrów. Zamknie tym usta złośliwcom? Zobaczcie, jak gwiazda "Projekt Lady" wygląda bez retuszu. 

Małgorzata Rozenek kontynuuje wypoczynek w meksykańskim Tulum. Na jej profilu co chwilę pojawiają się nowej zdjęcia i relacje z rajskiego wywczasu. Gwiazda pokazywała już zdjęcia w bikini, zabawy z Henryczkiem, a nawet gorące igraszki z mężem na plaży.

Naturalnie największe zainteresowanie wzbudzają fotografie, na których żona Radka Majdana eksponuje pociążową figurę. Wyjazd zbiegł się bowiem z premierą programu "Rozenek cudnie chudnie", w którym gwiazda pokazuje, jak wróciła do formy za pomocą diety i ćwiczeń. Metody Gosi budzą jednak kontrowersje i prowokują zarzuty o przekłamywanie rzeczywistości. Internautki wytykają Majdanowej wspomaganie się drogimi zabiegami, a także przypominają, że gdyby nie pieniądze i sztab specjalistów, o takiej figurze, w siedem miesięcy po porodzie, gwiazda mogłaby tylko pomarzyć. 

Rozenek pokazała zdjęcia i ścięła się z fanką. Taki efekt nie wymaga dużych pieniędzy? [FOTO]

Małgorzata Rozenek opublikowała zdjęcia przed i po retuszu

Prowadząca "Projekt Lady" regularnie posądzana jest o przerabianie zdjęć przed publikacją. Nawet po wielu zabawnych wpadkach wynikających z nieumiejętnego korzystania z programu graficznego Rozenek nie odpuszcza i chętnie "ulepsza się" za pomocą filtrów. Po kolejnej burzy na ten temat gwiazda postanowiła uciąć wszelkie spekulacje. Ponownie opublikowała jeden z plażowych portretów, pokazując wersję przed i po nałożeniu filtra.

Przed i po. Błagam, w Polsce wszyscy są: lekarzami, selekcjonerami i ekspertami od Photoshopa, ale i tak Was kocham - napisała Gosia. 

W tym przypadku zdjęcia różnią się tylko ostrością. Jednak krytykujące obserwatorki, chcąc utrzymać fason, stwierdziły, że wersja sauté jest znacznie lepsza. 

A ja wolę z filtrem, jest lepsze światło - odpisała Rozenek. 

Wygrała to starcie? 

Małgorzata Rozenek narzeka na wagę. Wpędza kobiety w kompleksy? "Jest złym przykładem"