Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za udział w Paradzie Równości. "Szkoda, że chłopcy są w to wkręceni"

21.06.2021 14:29
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek podzieliła się zdjęciem z Parady Równości, na którą udała się wraz z całą rodziną - także małym Heniem. Wielu internautom się to nie spodobało.

Małgorzata Rozenek bardzo chętnie dzieli się w sieci swoimi poglądami oraz spostrzeżeniami na różne tematy społeczne, czy światopoglądowe. Jako osoba, która ma trójkę dzieci dzięki metodzie in-vitro, aktywnie włącza się w promocję tej formy leczenia niepłodności, czym naraziła się wielu osobom, ale wśród wielu znalazła uznanie. Teraz na swoim Instagramie znów wywołała burzę. Zamieściła zdjęcie z sobotniej Parady Równości, która przeszła ulicami Warszawy.

Zobacz także: Magda Gessler popłakała się w DDTVN. Nie dała rady po tym, co usłyszała 

Małgorzata Rozenek na Paradzie Równości

Rozenek pokazała zdjęcie, na którym widać ją w długiej sukience w tęczowych kolorach. Obok niej stoją dwaj starsi synowie, a na rękach "Perfekcyjnej" spoczywa uśmiechnięty Henio. Celebrytka dzierży także tęczową flagę, która dumnie powiewa na wietrze. Taki obrazek wielu osobom nie przypadł do gustu. Gwieździe zarzucono angażowanie dzieci w "ideologię" oraz niewłaściwe metody uczenia tolerancji. Zdaniem niektórych udział Rozenek w Paradzie jest próbą "lansowania się" na "chodliwych" tematach. Jeszcze inni zarzucili gwieździe, że demoralizuje swoje dzieci.

"Dzieci to wy zostawicie w spokoju", "Tolerancji można uczyć inaczej, niekoniecznie latając z flagami i parasolami", "To ale Rozenek wylansowała. Żenada", "Nie o taką Polskę walczyli nasi przodkowie. Nie mam nic przeciwko orientacji seksualnej, ale co do Pani to się zawiodłam", "Demoralizacja dzieci nie jest OK".