Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za wygląd. Fanka: "Już niech pani nie naciąga tej twarzy"

14.08.2020 13:18
Małgorzata Rozenek
fot. Beata Zawadzka/East News

Małgorzata Rozenek znów mierzy się z krytyką ze strony internautów. Pod ostatnio opublikowanym zdjęciem fani zwrócili uwagę na odmieniony wygląd gwiazdy TVN.

Małgorzata Rozenek dwa miesiące temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Syn "Perfekcyjnej Pani Domu" i jej męża Radosława Majdana otrzymał imię Henryk. Narodziny chłopca mocno wpłynęły na życie całej rodziny. Małgosia i Radek w pierwszych tygodniach skupiali się głównie na opiece nad Heniem. Przyszedł jednak czas na powrót do pracy.

Małgorzata Rozenek wróciła na plan "Projektu Lady", o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie. Gwiazda zdradziła również, że pracuje nad innym, tajemniczym projektem. Internauci z niecierpliwością oczekują na to, co nowego przygotowała dla nich Małgosia. W komentarzach na Instagramie komplementują jej wygląd oraz dziękują za to, że dzieli się kulisami swojego życia. Niestety, pod najnowszą fotką pojawiły się także nieprzychylne komentarze.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek szczerze o swoim dzieciństwie. Była nielubiana przez babcię

Małgorzata Rozenek znów skrytykowana. Burza w komentarzach

Małgorzata Rozenek z pewnością przyzwyczaiła się już do uszczypliwości niektórych internautów. Ostatnio jeden z obserwatorów zarzucił jej, że narzeka na zmęczenie, podczas gdy wiele osób zazdrości jej tak "łatwej" pracy. Gwiazda wyjaśniła, że kariera w telewizji również nie należy do najprostszych, choć wielu osobom się tak wydaje.

- "Ty jesteś zmęczona?! Czym?! Pomalują cię, uczeszą, powiesz parę słów i już. Czym tu się męczyć?!". Żeby to było takie proste... Ale jak już mnie pomalują, to najlepsi, a jak uczeszą, to najzdolniejsi i jakoś człowiek pcha tę taczkę żywota. Najważniejsze, że z uśmiechem - napisała Małgosia na swoim profilu.

Gwiazda nie ma jednak chwili odpoczynku od uszczypliwych komentarzy. Pod najnowszą fotką jedna z fanek skrytykowała jej wygląd.

- Jest pani przecudowną kobietą i pani uroda jest taka nieskazitelna… Proszę panią z całego serduszka. Już niech pani nie naciąga niczym tej twarzy i te usta... Też nienaturalnie się prezentują... Za chwilę będzie pani wyglądała monstrualnie. To jest moje zdanie… Oczywiście pani zrobi, co zechce. Ale już zaczynam mieć do pani dystans, a tak lubiłam patrzeć na pani urodę - czytamy w komentarzu.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek znów odpowie na zarzuty internautki?