Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zachowanie jej psa. Ostra riposta gwiazdy

Patrycja Chudolińska
20.03.2020 19:56
Małgorzata Rozenek-Majdan
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek regularnie publikuje zdjęcia z domowej izolacji. Gwiazda spędza ten czas z rodziną i swoimi zwierzakami. Ostatnio zachowanie jednego z psów nie spodobało się internautce. "Perfekcyjna" w swoim stylu zripostowała obserwatorkę.

Małgorzata Rozenek jest w 7. miesiącu ciąży. Gwiazda uważnie obserwuje to, co dzieje się obecnie w Polsce. W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem "Perfekcyjna" i jej mąż Radosław Majdan podjęli decyzję o wyjeździe z Warszawy na wieś. Rodzina spędza czas w odosobnieniu i stosuje się do zaleceń domowej izolacji.

Małgosia często pokazuje na swoim profilu na Instagramie, jak spędza czas z mężem, synami i ukochanymi psami. Ostatnio zachowanie jednego z jej buldogów zaskoczyło i zniesmaczyło internautów.

Koronawirus: Małgorzata Rozenek nagłaśnia kolejny poważny problem. "To niewyobrażalne okrucieństwo"

Małgorzata Rozenek odpowiada na krytykę

Na ostatnim zdjęciu Małgorzaty Rozenek widzimy, jak gwiazda odpoczywa w towarzystwie synów i psa. Rodzina jest zajęta grą, natomiast George wyleguje się na stole obok planszówki. Jedna z internautek poczuła się poważnie zniesmaczona takim zachowaniem zwierzaka.

- Jestem psiarą i bardzo kocham psy, ale na stole to ostra przesada. Leży tam, kładzie swoje genitalia, których jak wiadomo, nie myje po toalecie, a za chwilę ktoś położy tam kanapkę, ciasto, cokolwiek. Bleee - napisała w komentarzu.

Internautkę poparło kilku innych obserwatorów Rozenek. Na odpowiedź "Perfekcyjnej" nie trzeba było długo czekać.

- Genitalia psa pani zobaczyła, a tego, że ten stół nie jest stołem, przy którym się je posiłki to już nie? - zripostowała Małgorzata Rozenek.

Co sądzicie?

RadioZET.pl/PCh