Zamknij

Małgorzata Rozenek skrytykowana za "zostawianie dziecka". Gwiazda odpowiedziała

17.09.2020 12:34
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy po narodzinach trzeciego syna. Internauci nie rozumieją, jak może przebywać tak długo poza domem, skoro karmi piersią. "Perfekcyjna" nie zostawiła pytania internautki bez odpowiedzi.

Małgorzata Rozenek-Majdan powitała na świecie swoje trzecie dziecko. W czerwcu na świat przyszedł kolejny syn gwiazdy - mały Henryk. Choć świeżo upieczona mama i jej mąż Radosław Majdan z radością poświęcali czas noworodkowi, oboje musieli wrócić do swoich obowiązków zawodowych. Małgosia rozpoczęła pracę na planie kolejnej edycji "Projektu Lady" oraz bierze udział w nowych kampaniach reklamowych.

Henryk ma zaledwie 3 miesiące - nic dziwnego, że internauci dziwili się tak szybkim powrotem jego mamy do pracy. Wysoka aktywność zawodowa Małgosi skłoniła jedną z fanek do pytań o karmienie piersią. Obserwatorka profilu celebrytki sama jest mamą małego dziecka i nie wyobraża sobie zostawiać go na tak długo. Co na komentarz internautki odpowiedziała Rozenek?

Zobacz także: Rozenek przesadziła z retuszem? Fani komentują "dziwne" zdjęcie Majdanów [FOTO]

Małgorzata Rozenek o "zostawianiu" Henia i karmieniu piersią

Pod jednym z ostatnich zdjęć Małgorzaty Rozenek pojawił się następujący komentarz:

- Mam córkę, która urodziła się tydzień przed pani synem i szczerze? Nie wiem, która mama karmiąca piersią trzymiesięczne dziecko jest w stanie zostawić je na cały dzień, idąc na zabiegi albo sesję zdjęciową... A oczywiście dziecko je mleko mamy... Cud! - napisała jedna z internautek.

Małgosia Rozenek nie pozostawiła komentarza bez odpowiedzi. W prosty sposób "zripostowała" oburzoną fankę.

- Każda mama, która ma laktator - odpisała.

Co myślicie o tak szybkim powrocie Rozenek do pracy?