Zamknij

Małgorzata Rozenek staje po stronie osób LGBT. Oburzająca reakcja internautów

10.08.2020 12:01
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan skomentowała ostatnie protesty, które miały miejsce w Warszawie. Gwiazda stanęła po stronie aktywistów LGBT, co nie spodobało się znacznej części jej fanów. W komentarzach wylała się na nią fala hejtu.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda znana jest z tego, że zawsze mówi dokładnie to, co myśli. Nie przejmuje się hejtem i sprawnie odpowiada na uszczypliwe komentarze. Pod jednym z ostatnich zdjęć podzieliła się swoją opinią na temat protestów LGBT w Warszawie. Demonstracja w stolicy była reakcją na aresztowanie Margot - aktywistki, która zniszczyła furgonetkę antyaborcyjnej fundacji Pro-Prawo do życia, z której dobiegały przez głośniki homofobiczne treści.

- Źle się dzieje w państwie polskim... źle... tam, gdzie każdego dnia, prawa i wolności są odbierane, powoli, acz konsekwentnie. Tam, gdzie o wartościach i moralności najgłośniej krzyczą ci, którzy są z nimi najczęściej na bakier. Tam, gdzie ksiądz pedofil ma większe prawa niż pokojowo demonstrujący. Tam właśnie zaczyna się bunt! Jestem z Wami kochani - wsparła działania protestujących Małgorzata Rozenek-Majdan na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek odsłoniła biust po ciąży. Narzeka, że jest za duży [FOTO]

Małgorzata Rozenek o protestach w Warszawie. Odpowiada na komentarze hejterów

Małgorzata Rozenek-Majdan jest oburzona tym, jak policja brutalnie potraktowała protestujących w Warszawie. Do wpisu dołączyła swoje zdjęcie z wymowną, symboliczną tęczową poświatą. Niestety, nie wszyscy zareagowali pozytywnie na post gwiazdy. W komentarzach na "Perfekcyjną Panią Domu" wylał się oburzający, okrutny hejt.

- Co Pani wypisuje! Tyle hormonów Pani zapodali, że się poprzewracało w głowie...

- Gosiu, przestań bredzić.

- Żenada! Zwłaszcza że sama Pani ma dzieci, chciałaby Pani, by takie maleństwo wychowywała jakaś para gejów czy lesbijek? Wstyd, zwłaszcza w Pani wieku za takie myślenie, jakie tu jest reprezentowane.

- Jesteś poje*ana - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek postanowiła nie usuwać negatywnych komentarzy. Zamiast tego ripostuje hejterów. W obronie gwiazdy stanęli także jej fani, którzy chwalą jej zdecydowaną postawę i dziękują, że głośno dzieli się swoją opinią na tak ważne tematy. Co myślicie?