Zamknij

Małgorzata Rozenek szczerze o kolejnej ciąży. Wzruszające wyznanie gwiazdy

Maciej Friedrich
20.08.2019 11:14
Małgorzata Rozenek szczerze o kolejnej ciąży. Wzruszające wyznanie gwiazdy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. We wzruszającym wywiadzie „perfekcyjna pani domu” szczerze opowiedziała o staraniach pary o dziecko oraz związanych z tym trudnościami i smutkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pobrali się we wrześniu 2016 roku. „Perfekcyjna pani domu” i były piłkarz są bez wątpienia jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu, chętnie dzielącą się z fanami informacjami ze swojego życia, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Małgorzata wychowuje dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem, jednak nie jest tajemnicą, że wraz z Radkiem starają się o wspólnego potomka. Niestety, od trzech lat bez skutku. O staraniach o dziecko i związanych z tym uczuciami celebrytka opowiedziała w szczerym wywiadzie.

Małgorzata Rozenek szczerze mówi o staraniach o dziecko

Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu dla „Newsweeka”, w którym szczerze opowiedziała o smutku związanym z nieudanymi próbami zajścia w ciążę. Wcześniej w wywiadzie dla TVN wyznała, że dwukrotnie poroniła.

Trudno mi o tym mówić, nie wiem nawet, czy powinnam. Nie chcę, by moje niepowodzenie odebrało komuś nadzieję. [...]. My zresztą jeszcze nie zrezygnowaliśmy ze starań o dziecko, ale już jesteśmy wykończeni – zdradziła.

Rozenek znana jest w kraju jako propagatorka metody zapłodnienia in vitro. Sama w pewnym momencie podporządkowała swoje życie próbom zajścia w ciążę. Wspomina, że niepowodzenia były dla niej prawdziwym ciosem.

Pamiętam, jak raz miałam umówiony transfer na godzinę dwunastą, a o dziesiątej dostałam informację, że mój zarodek przestał się rozwijać, nie mam po co przyjeżdżać. Dramat, bo tyle miesięcy na to czekałam i nawet nie doszło do transferu. Jestem silna, ale w takich momentach siadałam i płakałam. Mam szczęście, że mój mąż jest ciepłą osobą, mogę się na jego ramieniu wypłakać, nie dramatyzuje i nie obciąża mnie winą. Bo przyczyna leży po mojej stronie, to ja nie mogę zajść w ciążę w sposób naturalny.

Małgorzata Rozenek będzie walczyć o in vitro

Dwaj synowie Rozenek przyszli na świat dzięki metodzie in vitro i Małgorzata mocno podkreśla, że metoda ta powinna być powszechnie dostępna dla Polaków. „Perfekcyjna” napisała książkę o in vitro, głośno było również o jej krytyce projektu PiS.

Mówili, że muszą szanować swój elektorat, że on nie pochwala tej metody. Mówili, że jest ona moralnie niesłuszna, że to zabawa w Boga. Ale to wszystko było w oficjalnych rozmowach, bo prywatnie znam takich, którzy skorzystali z tej metody i mają dzieci – gorzko oceniła polityków.

Małgosia zapowiedziała także założenie fundacji, która ma pomóc kobietom starającym się o dziecko.

Zagłosuj

Czy uważasz, że dostęp do in vitro powinien być w Polsce ułatwiony?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/newsweek.pl/MF