Zamknij

Małgorzata Rozenek świętuje pierwszy tydzień synka. "Z tej okazji umyłam głowę"

18.06.2020 08:50
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram/@m_rozenek

Małgorzata Rozenek pokazała kolejne zdjęcia z najmłodszym synkiem. Gwiazda postanowiła uczcić pierwszy tydzień życia Henryka. Żartobliwie przyznała, że z tej okazji w końcu umyła głowę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Mały Henryk ma już tydzień, a szczęśliwi rodzice zdążyli doświadczyć zarówno tych najlepszych, jak i mniej przyjemnych uroków życia z noworodkiem. Jakiś czas temu Małgosia przyznawała, że musi dostosowywać swój rytm snu do najmłodszej pociechy. Teraz, gdy maluch skończył tydzień, zdradziła, że zwykle nie znajduje dość czasu, by zająć się swoimi włosami.

- Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę. A co? Jak szaleć to szaleć. Postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją. Małe a cieszy - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem na Instagramie.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan ma dobrą radę dla wszystkich mam

Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcia z sesji z synkiem

Choć świeżo upieczona mama z pewnością ma mało czasu tylko dla siebie, na zdjęciach promienieje. Uwagę zwracają gładkie, ułożone włosy, nienaganny makijaż i urocza stylizacja - gwiazda postawiła tym razem na biały sweterek. Fani nie szczędzą komplementów Małgosi oraz małemu Henrykowi.

- Piękna instamama i do tego taka świeża. A piękna opalenizna skąd?

- Mycie głowy przy noworodku to jak wyjście do spa przed urodzeniem dzieci.

- Umyta głową to teraz luksus. Piękny czas. Piękni Wy.

- Urocza fotka. Rośnij zdrowo maleńki - komentują internauci.

Wam też się podoba?