Zamknij

Małgorzata Rozenek świętuje urodziny Henia. Pokazała pierwsze zdjęcia po porodzie [FOTO]

11.06.2021 16:57
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują roczek swojego najmłodszego syna - Henryka. Chłopiec przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Z okazji pierwszych urodzin para zamieściła w internecie kilka niepublikowanych wcześniej kadrów.

Małgorzata Rozenek od czwartku dzieli się na Instagramie zdjęciami małego Henryka. Chłopiec 10 czerwca obchodził swoje pierwsze urodziny, więc był to wyjątkowy dzień dla całej rodziny. Nic dziwnego, że media społecznościowe celebrytki oraz jej męża Radosława Majdana na ten czas opanował Henio.

Małgorzata Rozenek długo starała się o ciążę, która w jej przypadku możliwa była jedynie przy pomocy metody in vitro. Gwiazda pokazała intymne zdjęcia z kliniki leczenia niepłodności, a w opisie podziękowała lekarzom, dzięki którym spełnienie marzenia o większej rodzinie było możliwe. Urocze zdjęcia z imprezy urodzinowej synka opublikował także dumny tata Radosław Majdan. Zdradził przy okazji, jaki prezent dostał od niego Henio.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała intymne zdjęcie męża? "To pan Radek w toalecie?"

Małgorzata Rozenek świętuje 1. urodziny syna. Pokazała niepublikowane kadry ze szpitala

Małgorzata Rozenek podzieliła się niepublikowanymi wcześniej kadrami także na InstaStories. Gwiazda "Projektu Lady" pokazała podróż do szpitala, a także pierwsze chwile z synem. Opublikowała także krótkie nagranie, na którym widać, jak jeszcze w szpitalu Radosław Majdan zajmuje się "kangurowaniem".

rozenek-henryk
rozenek-majdan