Zamknij

Małgorzata Rozenek szczerze o swoim dzieciństwie. Była nielubiana przez babcię

11.08.2020 08:56
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek opowiedziała o czasach dzieciństwa. Szefowa "Projekt Lady" podzieliła się zaskakującym wyznaniem na temat swoich babć. Niestety z jedną nie miała dobrych relacji. 

Małgorzata Rozenek należy do bardzo rodzinnych osób. Na Instagramie często chwali się zdjęciami swoich bliskich i podkreśla w wywiadach, że zawsze miała z nimi świetne relacje. Prowadząca "Projekt Lady" wychowała się w kochającej rodzinie. Niestety nie od wszystkich otrzymywała jednakowe wsparcie. Małgorzata Rozenek podzieliła się smutnym wyznaniem na temat swojej babci. Okazuje się, że jako mała dziewczynka nie mogła liczyć na sympatię starszej pani, która okazywała jej chłód i brak atencji. 

Rodzicami Małgorzaty Rozenek są Zofia i Stanisław Kostrzewscy. To im gwiazda zawdzięcza wspaniałe dzieciństwo oraz nienaganne wykształcenie. Jej tata jest bowiem znanym ekonomistą, byłym wiceprezesem Banku Ochrony Środowiska i głównym doradcą gospodarczym prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Dzięki staraniom mamy prezenterka i jej brat skończyli szkołę baletową. Obecnie brat Małgorzaty Rozenek, Michał Kostrzewski, jest znanym tancerzem baletowym we Francji.

Małgorzata Rozenek pokazała rodziców, ale to synowie skradli zdjęcie. "Ktoś dzieci w nocy podmienił" [FOTO]

Małgorzata Rozenek miała trudne relacje z babcią

Małgorzata Rozenek miała dwie babcie. Obie były wspaniałymi kobietami, ale tylko jedna z nich traktowała małą Gosię jak ukochaną wnuczkę. Matka jej mamy nie darzyła jej większą sympatią.

Miałam babcię Helenę - mamę mojej mamy, i Modestę - mamę taty. Z Heleną nasza relacja była trudna. Helena ewidentnie faworyzowała chłopców i nie lubiła swoich wnuczek. Nie lubiła mnie - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda mogła jednak liczyć na babcię od strony taty, która za nią przepadała. Gosia była jej najukochańszą wnuczką. 

Modesta kochała mnie najbardziej ze swoich wnucząt. Jest dla mnie niezwykle ważną osobą. Niestety już nie żyje. Była dla mnie ważną babcią. Rozpieszczała mnie - powiedziała Małgorzata Rozenek. 

Posłuchaj podcastu