Zamknij

Małgorzata Rozenek ofiarą oszustów. Produkt, który "reklamuje", może być szkodliwy dla zdrowia

30.07.2020 12:48
Małgorzata Rozenek ostrzega
fot. Instagram/Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek, podobnie jak niedawno Marcin Prokop, Katarzyna Dowbor czy Anna Lewandowska, padła ofiarą oszustów. Ktoś wykorzystał jej wizerunek, by reklamować "cudowny środek na odchudzanie". Gwiazda ostrzega fanów, że produkt ten może szkodliwie wpływać na zdrowie.

Małgorzata Rozenek dołączyła do grona znanych osób, których wizerunek ktoś próbował bezprawnie wykorzystać do promocji różnych produktów. Wcześniej ten sam problem mieli m.in. Anna i Robert Lewandowscy - twarz Lewego pojawiała się na materiałach promujących alternatywne źródła dochodu, a Ani, by sprzedawać produkty odchudzające. Podobne kłopoty przytrafiły się także Katarzynie Dowbor, a niedawno Marcinowi Prokopowi.

Teraz za oszustów bierze się Małgorzata Rozenek. "Perfekcyjna" opublikowała w sieci informację z przestrogą dla fanów, by nie dali się nabrać na żadne "cudowne środki na odchudzanie".

Małgorzata Rozenek ostrzega fanów

Gwiazda poinformowała w sieci o kroplach, które mają mieć działanie odchudzające, a w rzeczywistości mogą być bardzo szkodliwe dla zdrowia.

"Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakiś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO" - ostrzega.

Małgorzata Rozenek zauważa także, że nie istnieje żaden cudowny środek, który zagwarantuje nam szczupłą sylwetkę. Jedyną drogą jest właściwa dieta i ruch.

"Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, no i czasami niektóre zabiegi sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze" - informuje.

RadioZET.pl/AS