Zamknij

Małgorzata Rozenek tłumaczy Radka po aferze z sesją świąteczną. Dlaczego wyciął jej synów?

07.12.2021 14:59
Małgorzata Rozenek
fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Rozenek wyjaśniła, dlaczego Radosław Majdan wyciął jej synów z rodzinnej sesji świątecznej. Zdjęcia na profilu sportowca zbulwersowały wielu internautów. A jak na fotki zareagowali Stanisław i Tadeusz? 

Świąteczna sesja Majdanów z dziećmi wywołała spore poruszenie w sieci. Małgorzata Rozenek prezentowała się jak zwykle perfekcyjnie, lecz oberwała za nadmierny retusz, który zmienił jej twarz do tego stopnia, że gwiazda nie przypominała siebie. Pozostali członkowie rodziny wypadli bardziej naturalnie, lecz internautów zezłościła obróbka zdjęć, której dokonał Radosław Majdan.

Były piłkarz zamieścił na swoim profilu te same fotografie, lecz przedtem wykadrował z nich tylko siebie z Gosią i Henrykiem, pomijając przybranych synów. Internauci grzmieli, że Majdan skrzywdził tym Stasia i Tadeusza, a do Małgorzaty mieli pretensje, że pozwoliła mężowi tak potraktować jej własne dzieci. Radek nie odniósł się do krytycznych wpisów, które zalały jego Instagram, za to głos zabrała Małgorzata Rozenek, zaskoczona wrzawą wokół wykadrowanych zdjęć. 

Małgorzata Rozenek tłumaczy, dlaczego Radek Majdan wyciął jej synów 

Prowadząca "Projekt Lady" wyjaśniła, że Radosław nie miał złych intencji, usuwając ze zdjęcia Stasia i Tadzia, i bynajmniej nie chodziło mu o wyróżnienie "swojej" rodziny. 

- To wielkie nieporozumienie wynikające ze sposobu kadrowania - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pudelkiem. Radosław jest nie do końca obeznany ze wszystkimi narzędziami z Instagrama i po prostu wrzucając pierwsze zdjęcie, zasugerowało mu formatowanie drugiego zdjęcia. On o tym w ogóle nie pomyślał. Był zaskoczony, że ktoś mógł pomyśleć w ten sposób - wytłumaczyła. 

Małgosia podkreśla, że Radek jest wspaniałym ojcem dla jej starszych synów i nigdy nie dałby im odczuć, że są dla niego mniej ważni. A jak na burzę wokół zdjęć zareagowali Staś i Tadeusz? Według relacji gwiazdy chłopcy zupełnie się tym nie przejęli, a komentarze zatroskanych internautów zbyli śmiechem. 

Rolnik szuka żony 8: Stanisław odnalazł miłość. Pokazał zdjęcie z partnerką. "Miłość kwitnie" [FOTO]