Zamknij

Małgorzata Rozenek topless. Gwiazda pokazała się w ciążowej, artystycznej sesji

Sylwia Wamej
03.04.2020 09:55
Małgorzata Rozenek
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Małgorzata Rozenek wzięła udział w odważnej, ale jednocześnie artystycznej sesji topless. Gwiazda "Project Lady" na zdjęciach pozuje w towarzystwie pięknego konia.

Małgorzata Rozenek topless w artystycznej sesji

Małgorzata Rozenek niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda "Project Lady" chętnie chwali się ciążowym brzuszkiem, a ostatnio zaprezentowała się w artystycznej, czarno-białej sesji, autorstwa Sandry Sobolewskiej.

Na jednym ze zdjęć Małgorzata Rozenek pozuje bez stanika, prezentując sporych rozmiarów ciążowy brzuszek. Co ciekawe, sesja została wykonana w towarzystwie konia. Czarno-białe zdjęcia przypadły go gustu fanom, choć nie zabrakło pytań o pozujące z Małgorzatą Rozenek zwierzę. Jak wyjaśniła fotograf, to koń, który jest przyzwyczajony do brania udziału w takich sesjach.

Małgorzata Rozenek niebawem zostanie mamą trzeciego syna

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już w czerwcu zostaną rodzicami wyczekanego synka. Para nie ukrywa, że skorzystała z metody in vitro. Dla Małgorzaty Rozenek będzie to już trzeci syn. Gwiazda jest mamą Stanisława i Tadeusza z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Zagłosuj

Jesteś rodzicem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW