Zamknij

Małgorzata Rozenek ukrywa prawdziwy wiek? Wpadła w furię po komentarzu fanki

Judyta Wanicka
26.11.2019 16:25
Małgorzata Rozenek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek ukrywa swój prawdziwy wiek? Jedna z fanek zażartowała, że Małgorzata Rozenek ma tak naprawdę 50 lat, lecz w mediach udaje czterdziestolatkę. żona Radosława Majdana zareagowała natychmiast. Odpowiedź była cięta jak brzytwa.

Małgorzata Rozenek ukrywa prawdziwy wiek?

Temat prawdziwego wieku Małgorzaty Rozenek powraca jak bumerang. Po jednym z ostatnich zdjęć, na których żona Radosława Majdana pozuje w odważnie wyciętej stylizacji, znowu doszło do kłótni o jej metrykę. Jedna z fanek zażartowała, że Gosia zaniżyła sobie wiek o 10 lat i udaje czterdziestolatkę.

Kiedy masz 50 lat ale udajesz, że 40 - napisał internautka.

Wydawać by się mogło, że gwiazda przez lata uodporniła się na tego typu złośliwe docinki. Tymczasem spraw wieku wciąż jest dla niej newralgiczną kwestią. Rozenek natychmiast zareagowała na komentarz i ostro zbeształa internautkę.

Kiedy jesteś głupia a udajesz błyskotliwą - zatriumfowała gwiazda.

Małgorzata Rozenek - ile naprawdę ma lat?

Prawdziwy wiek Małgorzaty Rozenek od lat pozostaje największą zagadką polskiego show biznesu. Ile naprawdę ma lat Małgorzata Rozenek - 40 czy 50? Małgorzata twierdzi, że w 1. czerwca 2019 roku skończyła 41 lat. Tuż przed ostatnimi urodzinami przypomniała, że fałszywe plotki wzięły się z pomyłki w programie, w którym występowałam kilka lat temu jako gość. Była jeszcze wtedy żoną Jacka Rozenka.

Podpisano mnie na tzw. belce: „Małgorzata Rozenek, 41 lat”, zamiast  „31 lat”. Ale najśmieszniejsze jest to, że za granicą osoby, które mnie nie znają, dają mi 10 lat mniej. Dlatego tak często wyjeżdżam (śmiech) - tłumaczyła w rozmowie z "Party".

Żona Radka Majdana zamieściła nawet zdjęcie dowodu osobistego, ale mnóstwo internautów wciąż nie daje wiary zapewnieniom gwiazdy. Przy każdej nadarzającej się okazji lubią jej przypomnieć, że w rzeczywistości jest już grubo po czterdziestce. Rozenek wpadła nawet na pomysł, że ofiaruje milion osobie, która będzie w stanie dowieść rzekomego kłamstwa.

Daję milion złotych osobie, która udowodni, że nie urodziłam się 01.06.1978 - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek.

RadioZET.pl/jw