Zamknij

Małgorzata Rozenek urodziła. Znamy płeć dziecka

10.06.2020 09:39
Małgorzata Rozenek urodziła
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Małgorzata Rozenek urodziła - informuje Pudelek. Pierwsze dziecko "Perfekcyjnej" i Radosława Majdana przyszło na świat 10 czerwca 2020 roku. Szczęśliwi rodzice zdradzili płeć nowo narodzonej pociechy.

Małgorzata Rozenek urodziła. Znamy płeć dziecka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca 2020 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Gwiazda kilka miesięcy temu zdradziła fanom, że spodziewa się kolejnego syna. Od tamtego momentu regularnie informowała fanów na temat przebiegu ciąży i pokazywała, jak przygotowuje się na przyjście dziecka na świat.

To trzecie dziecko Małgorzaty Rozenek. Prowadząca "Projektu Lady" ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Stanisław oraz Tadeusz z pewnością cieszą się, że najmłodszy brat jest już z nimi. Fani Małgosi Rozenek także nie ukrywają swojej radości. W komentarzach na Instagramie gratulują świeżo upieczonym rodzicom.
Zobacz także: Małgorzata Rozenek planuje poród rodzinny? "Powoli wracamy do normalności"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdradzili, że na świat przyszedł chłopiec.

ZOBACZ:  Małgorzata Rozenek na pierwszym zdjęciu z synem. Majdan zdradził imię dziecka [FOTO]

Małgorzata Rozenek zaszła w ciążę dzięki in vitro

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan długo starali się o wspólne dziecko. Starsi synowie Małgosi przyszli na świat dzięki zapłodnieniu metodą in vitro. W przypadku trzeciej ciąży również niezbędne było wykorzystanie tej metody. Choć ostatecznie się udało i mały jest już na świecie, droga do trzeciej ciąży nie była dla rodziców łatwa. Kilka tygodni przed oficjalnym potwierdzeniem trzeciej ciąży gwiazda ze smutkiem mówiła, że to będzie jej ostatnia próba.

- Moja droga do trzeciej ciąży była tak trudna i emocjonalnie wyczerpująca. Najtrudniejszy był moment, jak poroniłam ciążę w prawie 11. tygodniu. Była to ciąża bliźniacza - zdradziła kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek w rozmowie z Agatą Młynarską w studio Discovery.

Gwiazda TVN mocno zaangażowała się w walkę o refundację zapłodnienia metodą in vitro. Wiele par w Polsce ma problem z zajściem w ciążę i nie może liczyć na pomoc ze strony rządu. W ramach pomocy innym kobietom Małgorzata Rozenek postanowiła założyć fundację, która wesprze Polki w staraniach o dziecko.