Zamknij

Małgorzata Rozenek urządza pokój dla dziecka. Jej dylematy rozbawiły fanów

Judyta Wanicka
08.05.2020 13:44
Małgorzata Rozenek w ciąży
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek tuż przed porodem zabrała się za urządzanie pokoiku dla syna. Pierwsze dziecko Radosława Majdana przyjdzie na świat w pierwszych dniach czerwca. "Perfekcyjna pani domu" ma teraz urwanie głowy. Właśnie podzieliła się na Instagramie swoimi problemami. 

Małgorzata Rozenek urządza pokój dla dziecka, które ma przyjść na świat na początku czerwca. Wiadomo już, że Majdanom urodzi się syn. Imię podobno zostało wybrane dawno temu, ale na razie oficjalnie pozostaje tajemnicą. 

Pierwsze wspólne dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdan pojawi się na świecie za kilka tygodni. Będzie to już trzeci z kolei syn "perfekcyjnej pani domu". Ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem gwiazda ma 14-letniego Stanisława i 11-letniego Tadeusza. Podobnie jak w przypadku starszych synów również kolejne dziecko Małgorzaty Rozenek zostało poczęte metodą in vitro. Prezenterka długo starała się o zajście w ciążę. Zanim się udało, poroniła jedenastotygodniowe bliźnięta. 

Małgorzata Rozenek w ciąży: opuchnięta, w okularach i bez makijażu. "Instagram vs. rzeczywistość" [FOTO]

Małgorzata Rozenek urządza pokoik dla dziecka

Kilka tygodni przed porodem żonę Radka Majdana dopadł tzw. syndrom wicia gniazda. Małgorzata Rozenek urządza pokoik dla dziecka, pieczołowicie komponuje wyprawkę i przeorganizowuje życie w domu. Szefowa "Projekt Lady" ma przy tym prawdziwe urwanie głowy. Niedawno przyszły zamówione meble i akcesoria. Wszystko stoi jeszcze w kartonach. W dodatku "perfekcyjna" musi myśleć, jak rozplanować układ mebli i odpowiednio dobrać kolory. 

Wicie gniazda... znacie? Podobno każda przyszła mama na jakimś etapie ciąży zaczyna mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa. Mnie dopadło kilka dni temu, gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się, gdzie ja to wszystko poukładam. Więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię - wyznaje na Instagramie.

Na szczęście gwiazda może liczyć na pomoc. Inaczej nie poradziłaby sobie z rozstrzygnięciem tak ważkiej kwestii, jaką jest wybór odcienia wyprawki. 

Bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać - żali się Rozenek.

Nadchodzi piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas, w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas, w którym NARESZCIE zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa. Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu. Tą radością chce się z Wami dzielić - wyznała żona Radosława Majdana. 

Rozterki Małgorzaty Rozenek ubawiły część internautów. Wybór między gołębim szarym a bladym błękitem. "K*rwa, ja p****ole" jakby zacytować klasyka - zażartował ktoś z komentujących. Nawet Gosia zaczęła śmiać się ze swoich dylematów. Na szczęście otrzymała sporo wsparcia od matek, które dobrze wiedzą, jakie "problemy" miewa się czasem podczas wicia gniazdka dla malucha. 

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw