Zamknij

Małgorzata Rozenek w bieliźnie. Pokazała nagie ciało i ciążowy brzuszek [FOTO]

Judyta Wanicka
26.03.2020 16:11
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek rozebrała się do sesji. Gwiazda pozuje w sportowej bieliźnie i eksponuje zaokrąglony brzuszek. To już siódmy miesiąc ciąży. 

Małgorzata Rozenek pozuje w bieliźnie w 7. miesiącu ciąży

W najnowszym wpisie na Instagramie Małgorzata Rozenek wyznała, że obawia się o swoje zdrowie w czasie epidemii koronawirusa. Wyjechała wprawdzie poza Warszawę, aby spędzać kwarantannę z dala od ludzi, ale i tak nie czuje się w pełni bezpiecznie. Stara się jednak ściśle przestrzegać zaleceń lekarzy. 

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas, będąc w 7 miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to, co należy - wyznała ciężarna gwiazda i przypomniała najważniejsze zasady postępowania w czasie pandemii. 

Teraz starajmy się znaleźć pozytywne aspekty sytuacji. Ja cieszę się, że wreszcie mam czas na przeczytanie wszystkich książek, które czekają na półce. I ciągle pamiętam, że ten mały człowiek pod sercem nie wie, co tu się dzieje i jeszcze będzie miał dużo czasu, żeby się martwić w swoim życiu i dopóki zależy to ode mnie, nie chcę, żeby się już teraz denerwował. Dlatego spokój, relaks i miłość - zakończyła wpis Rozenek. 

Treść okrasiła zdjęciem z sesji, na którym pojawia się w bieliźnie Calvina Kleina, a stojący za nią Radosław Majdan czule obejmuje ciążowy brzuszek. 

Kiedy urodzi Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek jest obecnie w 7. miesiącu ciąży. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, poród nastąpi za dwa miesiące. Tyle bowiem zostało perfekcyjnej pani domu do rozwiązania, którego termin wyznaczony jest na czerwiec. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się syna. Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko i zarazem trzecia pociecha Małgorzaty. Syn Majdanów został poczęty metodą in vitro, podobnie jak dwaj synowie Rozenek. Wcześniejsze gwiazda przeżyła stratę jedenastotygodniowej ciąży bliźniaczej.  

Zagłosuj

Lubisz oglądać ciążowe sesje?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw