Zamknij

Rozenek w bikini eksponuje fałdki na brzuchu. Fani zaskoczeni nieretuszowanym zdjęciem [FOTO]

08.06.2021 11:03
Małgorzata Rozenek
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Rozenek śmiało odsłoniła brzuch po trzeciej ciąży. Fani są zaskoczeni nieretuszowanym zdjęciem żony Majdana, która bez ogródek pokazała liczne fałdki. "Wreszcie powiew normalności" - komentują zachwyceni. 

Małgorzata Rozenek kontynuują rodzinne wakacje w Meksyku. Niedawno gwiazda świętowała 43. urodziny, które postanowiła uczcić w nietypowy sposób, urządzając tortową bitwę z mężem Radosławem Majdanem. Już za dwa dni rodzina ponownie odkorkuje szampana, tym razem z okazji pierwszych urodzin najmłodszego Henia. Dokładnie 10 czerwca 2020 roku Małgorzata Rozenek urodziła swoje trzecie dziecko.

Blisko rok po tamtym wydarzeniu gwiazda "Projekt Lady" zachwyca formą i bez oporów odsłania zgrabne ciało na Instagramie. Nie ukrywa przy tym, że szybki powrót do dawnych kształtów zapewniły jej nie tylko treningi pod okiem doświadczonych trenerów, ale także zabiegi medycyny estetycznej, o których opowiadała w swoim programie "Rozenek cudnie chudnie". Co ciekawe, podczas obecnego urlopu w Meksyku Małgosia częściej rezygnuje z retuszu i pokazuje swoje ciało takim, jakie jest naprawdę. Niedawno zaskoczyła fanów i zrobiła zoom na swoje boskie nogi, które - jak się okazało - pokrywają liczne blizny. 

Niewyretuszowane zdjęcie Małgorzaty Rozenek ujawniło prawdę o jej ciele. Skąd ma tyle blizn? [FOTO]

Małgorzata Rozenek w bikini odsłoniła brzuch po trzeciej ciąży  

Echa medialnej burzy wokół wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, piętnującej "modę na brzydotę", najwyraźniej dotarły także do wypoczywającej w Meksyku Małgorzaty Rozenek, bo gwiazda zdecydowała się opublikować niecodzienną sesję. 43-latka pozowała w bikini nad basenem w towarzystwie Radosława Majdana. Uwagę zwracał przede wszystkim niewyretuszowany brzuch, a na nim widoczne fałdki i pomarszczona skóra.

Miałam ogromne szczęście, że znalazłam osobę z którą: dobrze się rozmawia, łatwo milczy i na którą miło się patrzy - podpisała zdjęcie Gosia, ale nie zdołała odwrócić uwagi od sedna. W efekcie fani, zamiast rozpływać się nad szczęściem Majdanów, woleli pochwalić gwiazdę za szczerość. 

"Moda na brzydotę". Jak można w tak perfidny sposób pokazywać fałdki skóry, no jak można?! A tak na serio - fajna z was para.

Piękne ciało bez filtra, tak jak lubię. 

Piękna zadbana kobieta. Naturalność ponad wszystko. Więcej takich fotek Małgosiu. [...] Niejedna by tak chciała wyglądać po trójce dzieci. Ty wyglądasz bosko. 

Wreszcie powiało normalnością 

Chcielibyście częściej oglądać "nieobrobione" zdjęcia Małgorzaty? 

Małgorzata Rozenek nie miała bielizny? Zawrzało pod zdjęciem z Meksyku. "Goło i wesoło" [FOTO]